fbpx

Убивця франківської родини глухонімих просився на волю – суд відмовив

Суспільство 17:16, 05.03, 2018

Івано-Франківський міський суд відмовився випускати на волю жорстокого убивцю, який на початку 90-х зарізав франківську родину з двома дітьми на Каскаді.

Івано-Франківський міський суд розглянув у відкритому засіданні клопотання засудженого 42-річного іванофранківця, який звернувся до суду із проханням про звільнення від відбування покарання, призначеного вироком Івано-Франківського обласного суду від 12 грудня 1995 року.

У 1995 році Івано-Франківський обласний суд визнав його винним у вбивстві родини глухонімих та двох їхніх малолітніх дітей, засудив до смертної кари – розстрілу із конфіскацією майна.

У 2000 році покарання було замінено на довічне покарання у вигляді позбавлення волі.

Восени 2017 року засуджений звернувся до Івано-Франківського міського суду із клопотанням, в якому просив суд звільнити його від відбування вказаного покарання. Своє клопотання чоловік мотивував тим, що максимальний строк позбавлення волі у випадку заміни смертної кари визначено 20 роками, а він відбуває покарання уже понад 22 роки.

Прохання засудженого просив підтримати й його захисник. Сторона обвинувачення вважала, що це клопотання не підлягало до задоволення.

Заслухавши сторони, дослідивши матеріали провадження та кримінальної справи, Івано-Франківський міський суд постановив у клопотанні засудженого про звільнення від позбавлення волі відмовити.

Тож убивця і надалі відбуватиме покарання у вигляді позбавлення волі, повідомили у прес-службі Івано-Франківського міського суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: