fbpx

Учень з Франківщини потрапив до фіналу Всеукраїнського фестивалю "Покоління мобільного інтернету"

Суспільство 08:30, 07.12, 2016

Розпочався фінальний етап ІІ Всеукраїнського фестивалю "Покоління мобільного інтернету". Київстар запрошує визначити найкращих юних скрайберів України, взявши участь в онлайн-голосуванні.

У фіналі фестивалю – 9 робіт на тему "Моя 3G-сім'я", створених школярами. Учень Джурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (Снятинський район) Максим’юк Сергій також зміг вибороти місце серед фіналістів конкурсу.

В результаті підсумку оцінок журі та рейтингу онлайн-голосування будуть визначені троє абсолютних переможців, які принесуть подарунки своїм навчальним закладам. До 6 грудня всі охочі можуть віддати свій голос за вподобані ролики у трьох номінаціях.

У процесі підготовки фестивальних робіт українські школярі та вчителі освоювали презентаційну техніку скрайбінг, суть якої – візуалізація ключового сенсу слів та емоцій швидким малюнком. Одна з переваг такого способу передачі інформації – одночасне задіяння різних органів відчуттів: слуху, зору, а також уяви людини, що сприяє кращому розумінню та запам'ятовуванню. Саме ці особливості роблять скрайбінг методом, який допомагає доступно, легко й ефектно зробити будь-яку доповідь або презентацію.

У 2016 році у фестивалі взяли участь 139 учнів 5-11 класів із 22 областей України. Крім 9 фіналістів, також в окремих номінаціях будуть відзначені автори робіт, які вразили членів журі своїм креативом.

Перед учасниками проекту стояло завдання створити позитивний пізнавальний скрайбінг-ролик на тему "Моя 3G-сім'я", що розповідає про переваги та користь швидкісних мобільних технологій тим, хто досі не відкрив для себе широкі можливості мобільного інтернету.

"Сучасне молоде покоління практично щодня використовує мобільний інтернет. Тому ми запропонували школярам створити ролики, які б мотивували їхніх батьків, бабусь і дідусів також ставати активними інтернет-користувачами і тим самим робити своє життя простішим і комфортнішим. У цій темі наші діти виявилися справжніми експертами і найкращими вчителями для своїх близьких ", – зазначила Алла Лаврентьєва, координатор проекту від Київстар.

Київстар запрошує оцінити кращі роботи юних скрайберів України та підтримати фіналістів, поділившись роликами, які сподобалися, в соціальних мережах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: