Україна виграла перше золото на Олімпіаді

Спорт 14:15, 18.02, 2018

Олександр Абраменко виборов для України першу медаль.

Спортсмен виборов золото у фристайлі під час Олімпіади 2018, інфомує 24 канал

Українець отримав від суддів 128,51 бала.

На другому місці представник Китаю Цзя Цзунян. Він програв українцеві всього 0,46 бала.
Бронзову медаль отримав олімпійський спортсмен з Росії Ілля Буров. Його відрив з Олександром складав 6.34 бала, судді його виступ оцінили у 122.17 бала.

У першому кваліфікаційному фіналі українець посів друге місце. У другому відбірковому фіналі українець знову ідеально виконав стрибок, посівши четверте місце, це забезпечило йому вихід у суперфінал.

У вирішальному фіналі Олександр бездоганно виконав всі елементи, ставши переможцем Олімпійських ігор 2018.

Нагадаємо, українська збірна на зимовій Олімпіаді у Пхьончхані представлена 33 спортсменами у 9 видах спорту.