субота, 16 лютого

Українським водіям доведеться платити більше за "Зелену карту" для виїзду за кордон

Від минулої п'ятниці, 19 січня, Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) ввело нові тарифи на поліси "Зелена карта" для тих, хто виїжджає за кордон на автотранспорті. Ціни зросли на 5,4%.

Востаннє вартість цих полісів зросла 28 грудня 2017 року – на 5,2%. Про це пише ТСН із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Поліси "Зелена карта" – двох видів: вся Європа, а також Азербайджан, Білорусь, Молдова і Росія.

Розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів встановлені постановою Кабінету Міністрів від 6 січня 2005 року і визначені в євро.

"Зелена карта" – система страхового захисту потерпілих у дорожньо-транспортній пригоді незалежно від країни їхнього місця проживання і країни реєстрації транспортного засобу. "Зелена карта" поширюється на територію 47 країн Європи, Азії та Африки.

Згідно з рішенням, ухваленим Генеральною асамблеєю Ради Бюро міжнародної системи автострахування "Зелена карта" в Люксембурзі в травні 2004 року, Україна від 1 січня 2005-го є повним членом цієї системи.

Моторне (транспортне) страхове бюро України – непідприємницька (неприбуткова) організація, створена державою. Вона є єдиним об'єднанням страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Членство страховиків у МТСБУ є обов'язковою умовою здійснення діяльності щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

КОМЕНТУВАТИ