fbpx

В Івано-Франківську розповіли про нові правила "Бюджету участі-2019"

Суспільство 07:15, 07.03, 2019

В Івано-Франківську вкотре стартує міська цільова програма "Бюджет участі", метою якої є реалізація проектів іванофранківців за рахунок бюджетних коштів.

11 березня розпочинається прийом проектів, який триватиме до п’ятого квітня. У зв’язку зі цим у стінах міської ради влаштували прес-конференцію за участі мера міста Руслана Марцінківа, координаторів і активістів, аби донести інформацію до громадян про певні нововведення "Бюджету участі", інформує "Галка".

Очільник міста нагадав, цього року фінансування програми збільшили до чотирьох мільйонів гривень.

"Одне з найважливіших нововведень – це те, що на освітянські проекти передбачено 40% фінансування, відповідно 60% – на проекти інших спрямувань", – каже Марцінків.

Він пояснив це тим, що минулого року переважно вигравали саме освітянські проекти, хоча було й багато інших цікавих ідей.

Загалом, проекти бюджету участі, залежно від вартості ідей, поділяються на малі – до 100 тисяч гривень і великі – до 300 тисяч гривень.

Проект можуть подавати мешканці Івано-Франківська, яким виповнилося 18 років. Аби його розглянули, малий проект повинні підтримати 20 осіб, великий – 50 осіб.

Франківці можуть підтримати один великий і один малий проект. Йдеться про повнолітніх осіб. Підтримати можна на сайті програми – для власників банківських карт, які мають інтернет-банкінг, або фізично у міській раді. Для останнього варіанту потрібно мати зі собою паспорт.

Координаторка проекту Христина Костирко розповіла, буде створено робочу групу. Її завданнями будуть відбір проектів, моніторинг ходу голосування, стеження за дотриманням правил тощо.

"Є 22 претендентів, у групу увійдуть 15 осіб", – каже Костирко.

Власне, її створили наприкінці прес-конференції. Ті, хто будуть прогулювати зібрання, – вилітатимуть зі складу.

Додаткову інформацію франківці можуть дізнатися на офіційному сайті проекту (http://bu.mvk.if.ua).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: