fbpx

В Івано-Франківську відкрили Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей. ВІДЕО

Суспільство 10:45, 10.11, 2018

Скерувати кровинку в життя. Відтепер батьки особливих дітей не будуть сам на сам зі своїми проблемами. Перед прийняттям важливого рішення в житті свого чада вони зможуть отримати пораду і підтримку від фахівців новоствореного Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами.

Попрацювавши з дитиною певний час, вони формуватимуть висновки про її здібності та направлятимуть на навчання у садок, школу чи спеціалізований освітній заклад, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Вибір програми залежить, у першу чергу, від медичного діагнозу, кажуть в Інклюзивно-ресурсному центрі. Та в будь-якому разі висновки спеціалістів мають рекомендаційний характер. Чи слідуватиме дитина їм у навчанні, вирішувати батькам. Попри все нині все більшої популярності набуває інклюзивна освіта. В Івано-Франківську на такій формі навчання – понад півсотні школярів та близько двох десятків дошкільнят.

КУРС писав, що Франківщина долучилася до проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти. 

Такі установи паралельно створюються по цілій Україні. Це вимога нового Закону про освіту. В Івано-Франківську це перший Інклюзивно-ресурсний центр. З часом міська влада має намір відкрити ще один. Загалом очікується, що на Прикарпатті їх буде понад два десятки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: