fbpx

В Україні почали зйомки реаліті про патрульну поліцію

Суспільство 19:31, 09.02, 2016

Телеканал ICTV спільно з телевиробничою групою компаній Film.ua у взаємодії з Національною поліцією України розпочали зйомки реаліті "Патрульні".

Проект про будні патрульної поліції в жанрі observational factual reality вийде в ефір у весняному телесезоні. Про це повідомляє прес-служба каналу, передає "Детектор медіа".

У кожному епізоді програми знімальна команда спільно з поліцейськими бригадами патрулюватиме вулиці в різних містах України – у Києві, Одесі, Харкові, Львові. Разом з екіпажами поліції глядачі стануть свідками переслідувань, затримань, дорожніх інцидентів та інших небезпечних ситуацій, дізнаються, що входить в обов’язки та повноваження нової поліції. Проект привідкриє завісу особистого життя українських поліціянтів, розповість, що саме стало мотивом податися до лав патрульних.

Як анонсує канал, усі епізоди програми – це не реконструйоване шоу, а цілісна картина справжніх подій, зібрана на основі репортажної зйомки та відеоматеріалів з оперативних камер правоохоронців.

"Незважаючи на те, що жанр observational factual reality давно вже популярний у всьому світі, для українських телеканалів він новий і невипробуваний. Відповідно наша програма є безпрецедентною і унікальною для українського медіапростору. Зараз, коли наш медіаринок так стрімко змінюється і приймає нові виклики в нових умовах, аудиторії просто необхідні нові цікаві формати. І ми раді, що завдяки сміливості і рішучості каналу ICTV у нас нарешті з’явилася нагода познайомити українського глядача з одним із таких форматів", – коментує продюсер проекту з компанії Film.ua Ірина Костюк.

"Створення патрульної поліції – одна з видимих і швидких реформ, втілених за останній рік. Це дуже важлива новація, оскільки прямо стосується мільйонів українців у буденному житті. Особиста безпека, захищеність від злочину проти життя, здоров’я і власності – це ті критерії, за якими кожен із нас судить про ефективність всієї правоохоронної системи не за абстрактною статистикою, а за власними відчуттями. Довіра до нової поліції сьогодні досить висока, і ми хочемо докладно розкрити, як саме поліцейські відпрацьовують цей суспільний аванс. Ще одна мета "Патрульних" – показати, що партнерство між громадянами і правоохоронцями не лише можливе, а й необхідне, як це вже давно є в Європі", – стверджує директор-президент ICTV Олександр Богуцький.

Прем’єра реаліті-шоу "Патрульні" відбудеться у весняному телесезоні на ICTV.

Нагадаємо, що подібний проект про будні патрульної поліції – поліцейське реаліті "Патруль" – виходить на телеканалі "Еспресо" з 25 серпня 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: