п'ятниця, 19 квітня

Вісім команд візьмуть участь у Другому "Кубку міського голови" у Франківську

Цього тижня на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-трик Арена" розпочнеться футбольний турнір "Кубок міського голови".

Другі за ліком змагання зберуть в Івано-Франківську 8 команд із Західної України, кожна з яких проведе по п'ять ігор. На груповому етапі учасники, поділені на два квартети, зіграють по три поєдинки. Після чого відбудуться матчі плей-оф: за 1-4 та 5-8 підсумкові місця, де між собою зійдуться команди з різних груп, інформує прес-служба МВК.

Компанію минулорічному переможцю  першоліговому "Прикарпаттю", яке є господарем змагань  складуть чотири команди групи "А" Другої ліги ПФЛ: ФК "Калуш", рівненський "Верес", чернівецька "Буковина" та "Минай" із Закарпаття, дві молодіжні команди з Івано-Франківська  "Прикарпаття U-19" та "Ніка-05 U-19", що виступають у чемпіонаті Першої ліги (U-19), а також учасник чемпіонату Тернопільської області  аматорська команда "Агронива" (с. Заводське, Чортківський район).

ТУРНІР «КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ-2019»
(14-24 ЛЮТОГО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, "ХЕТ-ТРИК АРЕНА")

ГРУПА "А":
ФК "Калуш" (Івано-Франківська обл.)
ФК "Минай" (Закарпатська обл.)
"Агронива" (Тернопільська обл.)
"Прикарпаття U-19" (Івано-Франківськ)

1-й тур - 14 лютого (четвер)
13:30 "Калуш" - "Прикарпаття U-19"
15:20 урочисте відкриття змагань
15:45 "Минай" - "Агронива"

2-й тур - 16 лютого (субота)
13:30 "Прикарпаття U-19" - "Агронива"
15:45 "Калуш" - "Минай"

3-й тур - 18 лютого (понеділок)
13:30 "Агронива" - "Калуш"
15:45 "Минай" - "Прикарпаття U-19"

ГРУПА "Б":
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
"Верес" (Рівне)
"Буковина" (Чернівці)
"Ніка-05 U-19" (Івано-Франківськ)

1-й тур - 15 лютого (п’ятниця)
13:30 "Ніка-05 U-19" - "Буковина"
15:45 "Прикарпаття" - "Верес"

2-й тур - 17 лютого (неділя)
13:30 "Прикарпаття" - "Ніка-05 U-19"
15:45 "Верес" - "Буковина"

3-й тур - 19 лютого (вівторок)
13:30 "Буковина" - "Прикарпаття"
15:45 "Ніка-05 U-19" - "Верес"

МАТЧІ ПЛЕЙ-ОФ:
за 5-8 місця - 21 лютого (четвер)

13:30 (3А - 4Б)
15:45 (3Б - 4А)

за 1-4 місця - 22 лютого (п’ятниця)
13:30 (1А - 2Б)
15:45 (1Б - 2А)

за 5-7 місця - 23 лютого (субота)
13:30 матч за 7-ме місце
15:45 матч за 5-те місце

за 1-3 місця - 24 лютого (неділя)
13:30 матч за 3-тє місце
15:45 фінал
17:30 нагородження та урочисте закриття турніру

КОМЕНТУВАТИ