fbpx

Водіям-початківцям заборонили їздити зі швидкістю понад 70 км/год

Суспільство 16:44, 27.11, 2017

Перше посвідчення водія відтепер діятиме лише два роки.

В Україні тепер перше водійське посвідчення буде видаватися терміном на два роки із забороною перевищувати швидкість 70 км/год., йдеться у відповідній постанові Кабміну, яка була прийнята 10 листопада та почала діяти з суботи, 25 листопада – дня її офіційної публікації в "Урядовому кур’єрі", передає Zahid.net.

Згідно з документом, посвідчення водія, видане перший раз, буде дійсне протягом 2 років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом, тобто із забороною перевищувати швидкість понад 70 км/год.

Також в документі йдеться, що після закінчення дії обмін вперше виданого посвідчення водія буде здійснюватися без складання іспитів, але за умови, що упродовж двох років водій порушив правила дорожнього руху не більше двох разів. При цьому в постанові не уточнено, на який період буде дійсним нове посвідчення.

В постанові зазначено, що повернення водійського посвідчення громадянам, які отримали його вперше і позбавлені права керування транспортними засобами, не здійснюється. В цьому випадку водіям доведеться заново проходити позачерговий медичний огляд і складати теоретичні та практичні іспити в сервісному центрі МВС.

Нагадаємо, що 25 листопада уряд також опублікував постанову, якою починаючи з 1 січня 2018 року максимальна швидкість руху автомобілів у містах становитиме до 50 км/год. замість 60 км/год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: