неділя, 24 лютого

Вперше молодь Івано-Франківської архієпархії УГКЦ відправилась таборувати у Хорватію

30 червня в містечку Селіне, що на березі Адріатичного моря в Хорватії, з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології та благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина стартував духовно-екологічний табір "Метаноя", що буде тривати до 10 липня.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду

У таборуванні беруть участь понад 30 молодих людей з Івано-Франківської архієпархії, які прибули до Хорватії, щоб поєднати приємний і корисний відпочинок з молитвою, зазначають у прес-службі Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.  

З огляду на те, що Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій проголосила 2018 рік Роком Божого Слова в Україні, то кожен таборовий день розпочинається із зустрічі на пірсі, де після ранкової молитви молодь, в тишині споглядаючи неймовірну красу поєднання гірських та морських пейзажів, вправляється у молитві "lectio divina".

Особливим був четвертий день таборування, темою якого було Святе Таїнство Покаяння, що перегукується з назвою табору. В цей день кожен учасник екотабору отримав футболки, при врученні яких о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології Івано-Франківської архієпархії, зазначив:

"Ця одіж, немов крижма, котру отримує людина в Хрещенні, як символ душевної чистоти, має нагадувати про те, що Бог створив цей світ прекрасним, однак гріх і людська жадоба перетворюють його у руїну. Так, як у Хрещенні людина звільняється від первородного гріха і зодягається у білосніжну крижму, так і ви на цьому таборі повинні пережити екологічне навернення, одягаючи на себе ці пам’ятні футболки".

КОМЕНТУВАТИ