fbpx

Яндекс навчає івано-франківських школярів вирішувати завдання ЗНО

Стиль життя 12:10, 30.11, 2015

На Яндекс.ЗНО з'явилися пояснення та розв'язки до завдань із більшості популярних на сервісі предметів – української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики та хімії.

Тепер школярі з Івано-Франківської області можуть не лише потренуватися проходити тести, але й зрозуміти, чому правильною є саме така відповідь.

Усі коментарі та розв’язки спеціально для Яндекса склали досвідчені вчителі українських шкіл. Їхні пояснення побудовано так, щоб допомогти учневі самостійно впоратися із завданнями конкретного типу. Наприклад, для задач із математики викладено логіку розв’язання, а до тестів із біології наведено тлумачення ключових понять або опис природних процесів, про які йдеться. До багатьох пояснень підготовлено ілюстрації.

Сервісу Яндекс.ЗНО два роки. Сьогодні на ньому доступні усі тести, підготовлені УЦОЯО за десять років проведення оцінювання. Це близько 200 варіантів і понад 7500 завдань із різних предметів. Сервіс також допомагає готуватися до державної підсумкової атестації – доступно 170 таких тестів.

Цифри і факти про Івано-Франківщину

Від запуску сервісу Яндекс.ЗНО користувачі з Івано-Франківської області пройшли майже 115 тисяч тестів.

Під час підготовки до оцінювання 2014 року майже 4 тисячі користувачів із Івано-Франківська та області проходили тести на сервісі регулярно. 2015 року їх було близько 9 тисяч.

Протягом березня – червня 2015 року користувачі з Івано-Франківської області задали у пошуку Яндекса щодо ЗНО майже 46 тисяч запитів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: