fbpx

За сприяння Олександра Шевченка в Івано-Франківській ЗОШ №9 замінили вікна

Суспільство 09:52, 12.12, 2017

Школа № 9 – початкова. Її відвідує майже чотири сотні маленьких школярів. Та навіть попри це закладом десятиліттями ніхто не опікувався. Про нові вікна вчителі та діти роками тільки мріяли. У школі було холодно і маленьким школярам доводилось мерзнути.

"Була дуже велика проблема. Як тільки приходили холоди, ми з батьками утеплювали ті старі вікна, як могли, різноманітними підручними методами. І так хоч якось зберігали тепло", – каже директорка закладу Ольга Дорошенко.

З цією проблемою був ознайомлений і депутат від цього округу, укропівець Сергій Гаєвський. Каже, звернень від батьківського колективу і педагогів було немало. І врешті таки вдалось допомогти.

"Наша політична сила в опозиції до більшості франківської міськради, тому вибити кошти із місцевого бюджету не вдалося. Зате допоміг Олександр Шевченко. Він посприяв у виділенні майже 300 тисяч гривень із фонду соціально-економічного розвитку", – розповів Сергій Гаєвський.

Таким чином у школі встановили майже 40 віконних конструкцій. Замінили не тільки маленькі вікна у кабінетах, але й великі – у спортзалі і їдальні.

"І вчителі, і батьки дуже задоволені. У нас тепленько, ми навіть тепер собі можемо дозволити таку розкіш, як провітрювання класів. Нарешті наші діти вчитимуться у комфорті", – сказала Ольга Дорошенко.

 

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: