fbpx

За сприяння Віктора Шевченка калуська льодова арена отримала нові роздягальні та сучасне освітлення

Політика 12:44, 04.06, 2018

У рамках робочої поїздки округом народний депутат України Віктор Шевченко відвідав місто Калуш. Парламентар завітав на льодову арену "Нафтохімік".

Напередодні з ініціативи нардепа на реконструкцію закладу, будівництво нових роздягалень та встановлення сучасного лед-освітлення на цей спортивний об’єкт із державного бюджету було виділено півмільйона гривень.

"Коли до нас на змагання приїжджало більш аніж 6 команд, ми вже не могли їх розмістити. А три нові роздягальні значно збільшили площу, дітям зручно перевдягатись. Освітлення арени – одне з найкращих в Україні, до того ж ми суттєво економимо на енергоносіях", – каже директор льодової арени "Нафтохімік" Євген Геренда.

В середньому на калуській льодовій арені займається майже півтисячі дітей та дорослих. В тому числі одна із найкращих аматорських хокейних дитячих команд України "Легіон". Завдяки ремонтам відтепер діти можуть вдома, в Калуші, приймати турніри міжнародного рівня.

"Мій син грає у хокейному клубі "Легіон" уже 4 роки. Спорт цей дороговартісний. Практично усі витрати лягають на плечі батьків. І ми раді, що вдалося покращити умови для наших дітей. Тепер вони можуть не їхати далеко, а матимуть змогу вдома приймати команди із інших країн. А це підвищить їхній професійний рівень", – розповідає калушанин Петро Чепіль.

Льодова арена у Калуші зведена ще 10 років тому. Тому заклад потребує постійного оновлення матеріально-технічної бази. За словами Віктора Шевченка, він і надалі сприятиме у розвитку та розбудові цього спортивного об’єкта.

"Дуже приємно, що у Калуші є така велика льодова арена. Та на жаль, у чиновників інколи не вистачає коштів чи часу, аби опікуватись такими спорудами. І багато витрат лягає на плечі батьків. Тому я радію, що вдалось допомогти цьому спортивному закладові. Я і надалі підтримуватиму дитячі спортивні школи, секції. Адже здорові діти – це здорова нація", – зазначив народний депутат України Віктор Шевченко.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: