п'ятниця, 22 лютого

В Україні вилучають з продажу партію "Панкреатину" з Німеччини. ВИПРАВЛЕНО

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж, зберігання та реалізацію лікарського препарату "Панкреатин" виробництва БІОЗІМ Гезельшафт фюр Ензімтехнології мбХ, Німеччина.

Як сказано в розпорядженні Держлікслужби, заборонено реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "Панкреатин", порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських форм, серії 222.621, виробництва БІОЗІМ Гезельшафт фюр Ензімтехнології мбХ, Німеччина.

Чиновники своїм розпорядженням зобов’язали всі суб’єкти держвласності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування препарату "Панкреатин" цієї партії, негайно перевірити наявність забороненого препарату та зняти його з обороту для подальшої утилізації або знищення.

Як стало відомо, причиною заборони продажу на території України цього медичного препарату цієї партії стала невідповідність кількості ферменту, який відповідає за розщеплення певних речовин в організмі.

У "Панкреатині" із забороненої партії кількість цього ферменту була меншою за мінімальне допустиме значення.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ