fbpx

Заступник начальника патрульної поліції Прикарпаття отримав нагороду Президента

Суспільство 07:19, 17.03, 2018

До Дня українського добровольця міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив відзнаки Президента України тим, хто від початку бойових дій на сході України добровільно став на захист країни.

Серед нагороджених і заступник начальника Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Андрій Тірон, сотник Самооборони Майдану під час Революції Гідності та один з перших командирів добровольчих батальйонів. У 2014 році в перших рядах увійшов у Слов'янськ та підняв прапор України над визволеним містом.

Відповідно до Указу Президента України Андрій Тірон за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Довідково:
Орден Богдана Хмельницького – державна нагорода України – орден, призначений для нагородження громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: