понеділок, 22 жовтня

Завтра у Болехові мешканці сіл перекриють дорогу національного значення Н-10 Стрий – Чернівці

Шляхопровід перекриють через жахливий стан дороги Болехів – Козаківка. Люди вимагатимуть грошей на її капітальний ремонт.
Перекриття дороги у Делятині
Перекриття дороги у Делятині
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Колективне звернення мешканців села Тисів направлене сільському голові Тисова Володимиру Савчуку, міському голові Болехова Богдану Мельнику та голові ІФ ОДА Олегу Гончаруку.

У зверненні йдеться, що через аварійний, вкрай жахливий стан доріг у селі проведуть попереджувальну мирну акцію шляхом перекривання дороги на пішохідному переході по вулиці Січових Стрільців терміном на 2 години з 11 до 13 години.

Люди вимагають виділити кошти на капітальний ремонт дороги Болехів – Козаківка.

Якщо протягом 7 днів громада не отримає відповіді на запитання: скільки коштів буде виділено, яка дата початку ремонтних робіт, термін виконання робіт – мешканці сіл Тисів, Бубнище, Поляниця, Буковець, Козаківка та Сукіль погрожують перекрити дорогу національного значення з 28 червня на невизначений термін. 

Організатори також просять вибачення у мешканців Болехова за тимчасові незручності.

"Увага. Шановні мешканці Болехова і пересічні громадяни, щиро просимо вибачення за невчасне попередження та завдані незручності, але у зв'язку з жахливим станом доріг жителі сіл Тисів, Бубнище, Поляниця, Буковець, Козаківка та Сукіль вимушені перекрити дорогу в м. Болехів 8.06.18 з 11 до 13 год.", – такі оголошення розповсюждені у Болехові.

Нагадаємо, в Делятині з 1 червня триває блокування дороги Львів – Мукачево. Громади понад десятка сіл Надвірнянського і Косівського районів перекрили рух на трасі, вимагаючи відремонтувати дорогу Делятин – Яблунів. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ