fbpx

Депутатка облради від БПП "Солідарність" очолила штаб партії Смешка на Прикарпатті

Політика 09:13, 25.06, 2019

Депутатка обласної ради, яка входить до фракції БПП "Солідарність", колишня заступниця Міністра енергетики Галина Карп очолила Івано-Франківський обласний виборчий штаб партії "Сила і честь" Ігоря Смешка.

НА ФОТО: Галина Карп

Про це Галина Карп повідомила у фейсбуці.

“Це партія консервативної демократії і нової політики, мета якої – відновлення професіоналізму в управлінні державою, забезпечення верховенства права та створення міцного середнього класу в Україні. Переконана, що об’єднання у нашій команді досвідчених спеціалістів у військовій, фінансово-економічній, дипломатичній, медичній, житлово-комунальній та інших важливих сферах, безперечно, приведе Україну до якісних та ефективних змін”, – написала вона.

Карп балотується від партії “Сила і честь” під 34 номером у списку.

Депутатка облради від БПП "Солідарність" очолила штаб партії Смешка на Прикарпатті 1

Окрім неї, у списку партії Смешка є ще один прикарпатець. Це голова Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття Ігор Соболевський з Долинщини, який іде до парламенту під 74 номером.

Читайте також:
Читайте також:

Як писав КУРС, у липні 2016 року Кабінет міністрів призначив Галину Карп першим заступником міністра енергетики і вугільної промисловості.

Розпорядженням Кабміну від 25 квітня 2018 року була звільнена з посади першого заступника Міністра енергетики.

ЗМІ писали, що причиною звільнення нібито є претензії до Карп з боку правоохоронних органів щодо одного з епізодів постачання гірничо-шахтного устаткування на держшахти.

Довідка:

Галина Карп народилася 11 серпня 1961 року у селі Вовчинець.

Освіта: вища, 1986 року закінчила Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю «Економіка і організація», за фахом – інженер-економіст нафтової і газової промисловості.

Відповідно до Указу Президента України від 22.08.2016 № 338/2016 з нагоди 25-ї річниці Незалежності України присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

На початку трудової діяльності, протягом 1980 – 1981 років, працювала економістом-нормувальником цеху очистки промислових стоків Івано-Франківського заводу тонкого органічного синтезу.

1982 – 1984 рік – технік-економіст заводу «Позитрон».

З 1984 до 1995 рік працювала на посадах в Галицькій районній раді економістом, старшим економістом планової комісії виконкому, головним економістом відділу соціально-економічного розвитку.

У 1995 – 1996 році — головний державний податковий ревізор-інспектор відділу контролю за валютою, начальник відділу з контролю за надходженням валюти Державної податкової інспекції по Галицькому району.

У 1996 – 1999 рік – завідувач фінансового відділу Галицької районної державної адміністрації.

З 2000 року – заступник, перший заступник, а з 2002 і до 2006 року – начальник головного фінансового управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З 2006 року перейшла на роботу до Міністерства фінансів України. Працювала на посадах директора департаменту територіальних бюджетів, заступника директора департаменту доходів, директора департаменту місцевих бюджетів.

 З 2011 по 2013 рік – начальник головного фінансового управління, а 3 2013 року і до призначення на посаду першого заступника Міністра – директор Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З січня 2017 року до тепер – радник президента ДП «НАЕК “Енергоатом”.

З 2015 року – депутат Івано-Франківської облради від БПП “Солідарність”.

Депутатка облради від БПП "Солідарність" очолила штаб партії Смешка на Прикарпатті 3

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: