fbpx

Дерев’янко просить Уряд профінансувати реконструкцію ліцею в селі Чорний Потік

Політика 16:55, 12.07, 2019

Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить виділити з Держбюджету кошти на реконструкцію Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Про це повідомила пресслужба народного депутата. 

Дерев’янко відмітив, що в селі Чорний Потік проживає 2930 людей. З них: понад 400 дітей шкільного віку та більш як 200 дітей дошкільного віку – майбутніх учнів. 

«Сьогодні діти змушені навчатися у старих пристосованих приміщеннях, які були побудовані ще за австрійських часів та перебувають в аварійному стані», – зазначив нардеп. 

За інформацією нардепа, у 2015 році було розпочато будівництво нової будівлі школи, для чого будівельники були змушені знести один зі старих корпусів школи. У зв’язку з цим на сьогодні частина класів змушена навчатися у приміщенні сільської ради, а саме в кабінеті сільського голови. Умови навчально-виховного процесу не відповідають санітарним правилам та нормам. 

«Згідно з виготовленою раніше проектно-кошторисною документацією, кошторисна вартість реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Чорний Потік становила близько 14 млн гривень», – поінформував Юрій Дерев’янко. 

У 2017 році з обласного бюджету було виділено 580 тис. грн. на продовження робіт. У районному бюджеті Надвірнянського району Івано-Франківської області на 2017 рік на продовження будівництва школи передбачено 200 тис. грн. Депутат зазначив, що коштів, виділених у наступних роках, було вкрай недостатньо для продовження реконструкції школи в селі Чорний Потік. 

«На завершення реконструкції Чорнопотоківського ліцею станом на сьогодні потрібно вже більш як 10 млн грн», – повідомив Дерев’янко. 

Надто повільне фінансування цього об’єкта загострює ситуацію та може спричинити зрив навчального процесу. 

Тому Дерев’янко просить вжити заходів щодо виділення з Держбюджету коштів на здійснення реконструкції Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області з будівництвом корпусу на 14 учбових класів, котельні та адміністративних приміщень. 

Нагадаємо, Дерев’янко неодноразово надсилав депутатські звернення та запити до Кабміну, Мінрегіонбуду, Міністерства фінансів, Івано-Франківської ОДА щодо фінансування реконструкції ЗОШ І-ІІІ ступенів з будівництвом корпусу на 14 класів, котельні та адмінприміщення в с. Чорний Потік. Одна всі його вимоги були проігноровані.

На правах реклами

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: