fbpx

Держпраці попереджає франківських підприємців про шахраїв, які від імені інспекції вимагають хабарі

Політика 14:35, 22.02, 2020

Держпраці в Івано-Франківській області отримала повідомлення від підприємців, які розповіли, що їм від імені посадових осіб управління телефонують невідомі.

Вони представляються посадовими особами управління Держпраці та пропонують за хабар допомогти керівнику підприємства з вирішенням питань щодо проведення перевірок.

Зловмисники телефонували, зокрема, з таких номерів: +38 066 074 07 64, +38 066 925 29 89 та інших.

Якщо підприємець відмовляється від «допомоги», шахраї залякують перевірками щодо додержання законодавства з питань охорони праці, інформує пресслужба Управління Держпраці в області.

Також невідомі, нібито від імені посадових осіб Управління, надсилають повідомлення підприємцям з вимогою перерахувати кошти на банківську картку № 5168757362313282, відкриту у Приватбанку на ім’я Ніконова Л. П.

Управління Держпраці в Івано-Франківській області наголошує, що керівництво та посадові особи Держпраці не звертаються до підприємців  з «вимогами» і «проханнями», а при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог законодавства.

Підприємців, до яких звертаються такі шахраї, або у випадку виникнення будь-якої іншої підозри просять невідкладно повідомляти Управління Держпраці в Івано-Франківській області за телефоном 0342-78-69-21 або особисто за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: