fbpx

Франківці вийшли на акцію з вимогою покарати замовників вбивства Катерини Гандзюк

Політика 20:00, 04.11, 2019

Кілька десятків іванофранківців приєдналися до всеукраїнської акції «Рік без Каті» з вимогою справедливості у розслідуванні вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

В Івано-Франківську акцію розпочали хвилиною мовчання.

Франківці вийшли на акцію з вимогою покарати замовників вбивства Катерини Гандзюк 1

Нагадаємо, Катя Гандзюк померла 4 листопада минулого року в опіковому відділенні Київської міської клінічної лікарні № 2. Після багаточисленних операцій у Каті відірвався тромб. Вона боролася за життя 96 днів після нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні.

Як зазначив модератор акції Михайло Джогола, за цей рік покарані лише виконавці вбивства, а організатори відомі, але досі на свободі.

«Коли проходить рік і ми розуміємо, що навіть такі випадки не покарані і така смерть не зворушує українську владу знайти чесні методи слідства, немає чесних судів, немає чесних прокурорів навіть в таких справах фактично історичних, то, звичайно, нам дуже боляче за таку державу», – сказала активістка Наталія Сербин.

Франківці вийшли на акцію з вимогою покарати замовників вбивства Катерини Гандзюк 2

Ветеран АТО Андрій Фармуга наголосив, що Україна потребує величезної реформи судів.

«Бо ми прекрасно розуміємо, що рядові виконавці отримали якісь мізерні терміни і відбувають покарання, але люди, які це організували, вони були відпущені судом. А це дає можливість їм і впливати на свідків, і тиснути на слідство», – сказав Фармуга.

Сьогодні, у роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, подібні акції проходять у 40 містах України та світу.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: