fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Франківська міськрада вимагає негайної реакції Зеленського на політичні переслідування проукраїнських активістів

Франківська міськрада вимагає негайної реакції Зеленського на політичні переслідування проукраїнських активістів

Політика 14:10, 26.02, 2021

Івано-Франківська міська рада одноголосно ухвалила звернення до Президента Володимира Зеленського щодо політично вмотивованих переслідувань українських активістів, зокрема Серія Стерненка.

«Вже не перший місяць по всій Україні спостерігається спроба реваншу проросійських сил через політичні утиски та репресії по відношенню до українських активістів. Силами недореформованих правоохоронної та судової системи прислужники Москви все частіше здійснюють спроби дискредитувати учасників Революції гідності, добровольців української армії, волонтерів та громадських активістів», йдеться у зверненні.

Депутати зазначають, що 23 лютого 2021 року недолюстрований суддя Приморського районного суду Одеси зробив черговий крок політичного судового безчинства.

За надуманими звинуваченнями активістам Сергію Стерненку та Руслану Демчуку присудили по 7 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна. Обвинувальний вирок базується на єдиних свідченнях керівника Одеського відділення проросійської партії «Родіна» Сергія Щербича, який у найважчі для української держави часи активно агітував за «руский мір».

Депутати міської ради на знак солідарності українського суспільства та з метою демонстрації єдності у боротьбі з реваншем проросійських сил, вимагають від Президента України негайної реакції на політичні розправи та упереджені дії, а також на загальний стан справ у судовій та правоохоронній сферах.

«Кожен громадянин незалежно від прізвища і статусу повинен мати право на чесне розслідування та справедливий суд. На жаль сьогодні в Україні правоохоронна і судова система все частіше займається переслідуванням активістів, волонтерів та ветеранів, які борються з проросійськими впливами. Показовою тут є справа Серія Стерненка, який через обвинувачення прихильника «руського міра» Сергія Щербича, отримав 7 років позбавлення волі. Вважаю, що Офіс Президента, Офіс Генпрокурора повинні припинити політичні переслідування і забезпечити справедливий суд у цій справі», – зазначив голова фракції «Європейська Солідарність» у міській раді Oлeксій Петeчeл.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: