fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Франківська міськрада закликала Зеленського припинити політичні переслідування опозиційних політиків та активістів

Франківська міськрада закликала Зеленського припинити політичні переслідування опозиційних політиків та активістів

Політика 12:58, 19.06, 2020

Івано-Франківська міськрада вимагає у керівництва держави покласти край цькуванню українських патріотів.

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради з проханням вжити заходів задля припинення політичних переслідувань опозиційних політиків та громадських активістів.

Звернення до президента Володимира Зеленського та голови ВРУ Дмитра Размукова зачитав голова фракції «Єропейська Солідарність» Петро Шкутяк.

Франківська міськрада закликала Зеленського припинити політичні переслідування опозиційних політиків та активістів 1

Його підтримали 29 депутатів міської ради, повідомляє пресслужба Європейської Соліданості.

Текст звернення:

На сьогоднішній день є очевидним, що в Україні наростають політичні переслідування. Правоохоронні органи відкрили десятки резонансних кримінальних проваджень проти опозиційних політиків та громадських активістів. Близько 20 кримінальних проваджень відкрито проти п’ятого Президента України Петра Порошенка. Це відбувається з численними процесуальними порушеннями, супроводжується відвертою маніпуляцією і пропагандою проросійських телевізійних каналів у найгірших традиціях радянської ідеології.

У цьому контексті варто згадати, що підозрюваних у справі вбивства Павла Шеремета Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко досі утримують у в’язниці, а Яну Дугар – під домашнім арештом, хоча переконливих доказів їхньої винуватості правоохоронці й досі не передали до суду.

Великий резонанс у країні викликали дивні звинувачення на адресу колишнього депутата Верховної Ради України Тетяни Чорновол, колишнього директора Інституту національної пам’яті, а зараз опозиційного парламентаря Володимира В’ятровича.

Тривожним сигналом є також відкриття справи про умисне вбивство проти одеського активіста Сергія Стерненка, який став жертвою підступного нападу і діяв у межах необхідної самооборони. Його також відправили під двомісячний домашній арешт.

Звичайно, кульмінацією цих абсурдних дій теперішньої влади став виклик до суду колишнього Президента України Петра Порошенка, якому серед інших звинувачень ставлять у провину розпалювання міжконфесійної ворожнечі на підставі того, що він посприяв отриманню Томосу Православній церкві України, інакше кажучи, зробив її незалежною від російської церкви.

На сьогоднішній день жодної довіри не викликають дії Генерального прокурора України Ірини Венедиктової, Державного бюро розслідувань та частини Національної поліції. Їхня діяльність повністю збігається з публічними заявами та погрозами Андрія Портнова, Віктора Медведчука, Анатолія Шарія та інших одіозних осіб на адресу учасників Революції гідності, добровольців, волонтерів, опозиційних політиків.

На масові політичні переслідування вже звернули свою увагу представники Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу, які закликають припинити такі незаконні дії.

Закликаємо центральну владу негайно припинити практику політичних переслідувань в Україні та не провокувати суспільно-політичне протистояння в державі. Треба усвідомити, що такі кроки вигідні лише Росії та їхній п’ятій колоні, яка так активізувала свої дії. Вимагаємо покласти край цькуванню українських патріотів.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: