fbpx

«Голос» висуває кандидатів на посади голів ОТГ у трьох громадах Прикарпаття

Політика 18:07, 27.09, 2020

Політична партія «Голос» висуває своїх кандидатів на посади голів ОТГ у трьох громадах Івано-Франківської області.

Йдеться про Коломийську, Ланчинську та Пасічнянську ОТГ.

КОЛОМИЙСЬКА ОТГ

На посаду голови Коломийської об’єднаної територіальної громади від партії «Голос» кандидує Володимир Білоус. 36-річний успішний менеджер, працює генеральним директором компанії “БЕСТ-РАН КОНСАЛТИНГ”, яка займається автоматизацією бізнес-процесів. Компанія входить до сотні найбільших фірм з найдинамічнішим розвитком. Володимир Білоус 10 років працював на керівних посадах у компаніях “WinnerImportsUkraine”, “WinnerAutomotive” та “FozzyGroup”, а також займався підприємницькою діяльністю. Водночас він активно реалізовував громадські проєкти, як-от платформа для розвитку молоді «Space Up». Засновник та перший голова Коломийської асоціації підприємців.

«Голос» висуває кандидатів на посади голів ОТГ у трьох громадах Прикарпаття 1Основними цілями на посаді голови громади Володимир Білоус бачить залучення інвестицій, підтримку бізнесу, створення робочих місць та прозорий доступ громадян до формування бюджету.

«Я вирішив приєднатися до «Голосу», бо це команда відповідальних та порядних людей. Команда, яка завжди відстоює принципи, в основі яких є громадянське суспільство», – відзначив Володимир Білоус.

ЛАНЧИНСЬКА ОТГ

На посаду голови Ланчинської ОТГ від партії «Голос» кандидує 59-річний Василь Яремин. Він народився у Ланчині, та доросле життя провів у Донецьку. Там він працював на керівних посадах на вугільних підприємствах. Паралельно Василь Яремин активно долучався до розвитку «Галицького земляцтва» та «Просвіти». З початком російської агресії до останнього брав участь у проукраїнських акціях в центрі Донецька. Після цього разом з родиною повернувся до Ланчина. Тут у 2015 році надавав підтримку біженцям в рамках своєї роботи у ВБФ «Право на захист» у співпраці з ООН. У 2017 році виконував обов’язки головного державного інспектора Управління Держпраці в Івано-Франківській області. З 2018 року обіймав посаду завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами Переріслянської ОТГ.

«Голос» висуває кандидатів на посади голів ОТГ у трьох громадах Прикарпаття 2

Василь Яремин здобув значний досвід і чітко знає, що потрібно громаді для розвитку.

Основними цілями на посаді голови громади він бачить підтримку місцевого бізнесу, створення робочих місць, розвиток автобусних сполучень та інфраструктури, підтримку обдарованих дітей та спорту.

«Голос» – це команда чесних та ідейних людей, з якою можна знищити корупцію та змінити життя громади на краще!» – переконаний Василь Яремин.

ПАСІЧНЯНСЬКА ОТГ

На посаду голови Пасічнянської ОТГ від партії «Голос» кандидує 53-річний Олексій Госедло. Він народився у селищі Битків Надвірнянського району. З 1985 по 2006 роки проходив службу у Збройних Силах України. З 2008 по 2010 роки працював юридичним консультантом у ТзОВ «Глобус». З 2011 по 2014 очолював юридичний відділ Надвірнянської РДА. Після цього три роки займався приватною юридичною практикою. У 2017 році розпочав свою адвокатську діяльність.

«Голос» висуває кандидатів на посади голів ОТГ у трьох громадах Прикарпаття 3

Основними цілями на посаді голови Олексій бачить забезпечення виконання законодавства посадовцями, захист інтересів місцевих мешканців, підтримку бізнесу та створення робочих місць.

«Голос» – це молода команда, проєвропейські та проукраїнські цінності якої повністю збігаються з моїми», – відзначає Олексій Госедло.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: