fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Голосуйте за свого, а не за парашутистів чи кланову олігархію: Тимошенко пояснила, чому підтримала Юрія Голінея

Голосуйте за свого, а не за парашутистів чи кланову олігархію: Тимошенко пояснила, чому підтримала Юрія Голінея

Політика 16:19, 19.03, 2021
НА ФОТО: Юлія Тимошенко підтримала кандидатуру Юрія Голінея на довиборах до ВРУ у 87-му окрузі

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прибула на Прикарпаття підтримати кандидата на довиборах до Верховної Ради України у 87-му окрузі Юрія Голінея. У разі обрання Юрій Голіней увійде до парламентської фракції «Батьківщини».

Про це Юлія Тимошенко розповіла на пресконференції в Івано-Франківську.

Юрій Голіней – підприємець і громадський діяч з селища Ланчин Надвірнянського району. Балотується до ВРУ на довиборах у 87-му окрузі як висуванець партії «Платформа громад». За словами Тимошенко, «Платформа громад» і «Батьківщина» домовилися про стратегічну співпрацю: партії разом підуть на наступні парламентські вибори. Наразі «Батьківщина» оголосила про підтримку кандидата від «Платформи громад» на довиборах до ВРУ.

пресконференція Юрія Голінея

Юлія Тимошенко вважає довибори знаковими навіть попри те, що суттєво на розклад сил в Раді вони вплинути не можуть.

«Ці вибори знакові з однієї-єдиної причини – тому що ще раз є можливість обрати політику, обрати стратегію і посилити ту команду, яка реально може претендувати на серйозні зміни в країні», – сказала Тимошенко.

За її словами, Юрій Голіней – той кандидат, підтримувати якого їй самій та «Батьківщині» не соромно. «Навпаки, це честь для нас», – наголошує Тимошенко.

Юрій Голіней заручився підтримкою Юлії Тимошенко на довиборах до Верховної Ради
Юрій Голіней і Юлія Тимошенко на спільній пресконференції в Івано-Франківську

«Тому що Юрій пройшов шлях патріота – Помаранчеву революцію, Революцію Гідності, всі наші національні змагання, все, що стосувалося підтримки людей, щоб захистити Україну. Юрій завжди був там, де треба бути патріоту, – і це важливо», – сказала Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» відзначила, що навіть у своїй повсякденній роботі Юрій Голіней зайнятий справою, яка робить сильнішою Україну: він займається виробництвом альтернативного палива, роблячи свій внесок у справу енергонезалежності України.

«Та головне те, що це не той політик, який переслідує свої кар’єрні інтереси. Юрій – людина, яка мешкає серед вас, він свій. Він тут живе і працює, тут живе і працює його родина. Є якась дивна традиція – на кожні вибори до Верховної Ради спускати на місця парашутистів з Києва, а Юрій – він тут, він дихає цим повітрям, він знає всі місцеві проблеми. І коли він прийде в парламент, він прийде саме з голосом Франківщини, він прийде з серцем, яке б’ється тут у вас. І це те, що докорінно відрізняє його від інших кандидатів, які балотуються по округу. Мені здається, Юрій внесе в парламент трохи життя, а не політики», – звернулася Тимошенко до виборців округу.

Політичні розклади в нинішній Верховній Раді Тимошенко узагальнила так. Є значна група нардепів, які відверто стали на позицію країни-агресора і захищають її інтереси, зраджуючи національні. Є велика група, включно з правлячою партією, яка обслуговує інтереси глобальних транснаціональних гравців. І є команда «Батьківщини», яка стоїть на позиції національного інтересу, за що протягом років піддається атакам і дискредитації. «Якщо Юрій Голіней пройде до парламенту – він стане учасником саме цієї команди. І нашій команді таке посилення конче необхідне», – наголосила Тимошенко.

«От зараз, коли ви обираєте депутата, можна ж подивитися, яка команда в парламенті голосувала за продаж землі, яка команда голосувала за цю недолугу медичну реформу, яка команда вводила ці тарифи, хто з них користає, а хто проти них бореться? Ну, мусить же бути якась справедливість? Скільки можна вже над країною робити експерименти? То зеки, то бариги, то, вибачте, люди особливих професій… Це вже як пороблено. Давайте вже очі відкривати. Може, досить вже експериментів? Якщо ми дозволяємо з собою так поводитися, то що ж, значить, ми на це заслуговуємо… Висновки треба робити», – закликала виборців Тимошенко.

Кандидат у нардепи Юрій Голіней зазначив, що у разі обрання зосередиться на економічному напрямку. Передовсім – на захисті й підтримці малого та середнього бізнесу.

«Я сам займаюся невеликим бізнесом, і моя основна ціль – це підтримка малого і середнього бізнесу. Бо ми бачимо досвід, наприклад, сусідньої Польщі, яка пішла шляхом розвитку і підтримки малого і середнього бізнесу. І тепер бачимо, яких результатів вони досягли. Бо малий і середній бізнес – це наповнення місцевих бюджетів, а місцеві бюджети – це розвиток інфраструктури в кожному населеному пункті і заможність громади. Ще одне – наша область регулярно потерпає від повеней. І держава завжди знаходить кошти на ліквідацію збитків, на відновлення інфраструктури, на компенсації, хоч і мізерні, громадянам. Але чому не подумати, як захистити регіон від цих збитків? Це можна упередити. Ми ж знаємо, де проблемні місця і що треба зробити», – сказав Юрій Голіней.

Кандидат також скептично оцінив опубліковані на днях результати соцопитувань про електоральні симпатії виборців 87-го округу. «Це більше рейтинг впізнаваності, а не прогноз результату голосування. Ви вже бачили приклад «Платформи громад» на місцевих виборах минулої осені: нам соцопитування давали 1,3-1,5% до обласної ради, а ми взяли 11%».

Юрій Голіней заручився підтримкою Юлії Тимошенко на довиборах до Верховної Ради

Юлія Тимошенко звернулася до виборців із закликом зважати не тільки на технології, обіцянки і яскраві обгортки, а дивитися, що за цим образом стоїть, в якій команді буде працювати обранець в парламенті.

«Багато країн у світі переживали дуже складні часи. В кожній країні були історичні періоди, коли керувала неефективна влада, здавалися національні ресурси, нищилася нація. Але якою б важкою не здавалася сьогодні ситуація, у нас з вами завжди є вихід. І ми завжди можемо повернути собі і силу, і велич, і право розпоряджатися тим, що ми маємо, тому що все це залишається на нашій території. І ми навіть можемо повернути наших громадян, які поїхали жити за межі України. Але все починається з одного: хоча б один раз ми мусимо вибрати по-справжньому ефективну владу, яка зможе управляти країною так, як сьогодні управляються найсучасніші, найрозвинутіші країни світу. А для цього треба до політики ставитися не як до чогось прокаженого, а як до свого власного життя. Якщо політика по приколу або десь на третьому плані, то отак і жити ми будемо. І тому я прошу вас: навіть до цих маленьких виборів до Верховної Ради ставтеся так, наче ви обираєте стратегію власного життя, усвідомлюючи, що політика сьогодні робить і як можна все поправити», – закликала Тимошенко виборців.

ПРОМО

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: