fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Голова бюджетної комісії облради звинуватив очільницю ОДА в одноосібному розподілі 400 мільйонів на ремонт місцевих доріг

Голова бюджетної комісії облради звинуватив очільницю ОДА в одноосібному розподілі 400 мільйонів на ремонт місцевих доріг

Політика 11:50, 02.02, 2022

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Івано-Франківської обласної ради Назарій Іванів на своїй офіційній сторінці в соцмережі “Фейсбук” висунув претензію стосовно розподілу коштів на ремонт місцевих доріг голові ОДА Світлані Онищук.

“ОДА одноосібно розподілила більше 400 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг”, – написав депутат облради, голова бюджетної комісії.

За його словами, після оприлюднення в ЗМІ інформації, що голова облдержадміністрації підписала розподіл коштів на ремонт місцевих доріг, отримав десятки дзвінків від незадоволених голів територіальних громад і депутатів різних рівнів рад.

КУРС писав, що в ІФ ОДА затвердили перелік місцевих доріг, які відремонтують у 2022 році

“Змушений офіційно заявити: всупереч обіцянкам Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА, проігнорувала рішення обласної ради від 17.12.2021. № 342-11/2021 «Про обласний бюджет на 2022 рік», зокрема пункт 23-й, який передбачає обов’язкове погодження переліку з постійними комісіями обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій і з питань промисловості, підприємництва, будівництва та дорожнього господарства.

Ще на пленарному засіданні 17 грудня під час прийняття бюджету на 2022 р. на моє запитання про важливість погодження пооб’єктного переліку доріг відповідними депутатськими комісіями голова ОДА обіцяла, що будуть враховані усі рекомендації голів територіальних громад, депутатів обласної та Верховної Ради України. Проте, як бачимо, обіцянки керівництво ОДА вкотре не виконує!” – вважає Назарій Іванів.

За його словами, депутати облради, як представники громад, не тільки були усунуті від прийняття рішення, але й позбавлені навіть можливості донести думку людей до влади.

“Вважаю, що розподіл більше 400 мільйонів гривень без публічного обговорення і врахування ситуації зі станом доріг в територіальних громадах є неприпустимим. Така поведінка влади свідчить про намагання нею знівелювати досягнення децентралізації і знову розпоряджатися ресурсами одноосібно на власний розсуд. Але ігнорувати потреби і думку громад ми не дозволимо! Обов’язок влади – забезпечувати реалізацію інтересів людей і громад, а не діяти всупереч їм”, – додав очільник бюджетної комісії обласної ради.

Про подальші кроки предствавників місцевого самоврядування буде повідомлено додатково.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: