fbpx

Голова Івано-Франківської ОДА протягом двох тижнів планує сформувати команду

Політика 12:51, 03.08, 2019

Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль з понеділка починає проводити співбесіди з претендентами на посади в облдержадміністрацію.

При формуванні команди Денис Шмигаль буде дослухатися до Офісу Президента та новобраних народних депутатів, але кінцеве рішення прийматиме сам.

Про це новопризначений голова ОДА заявив в інтерв’ю на ОТБ «Галичина».

Формувати команду обіцяє максимально прозоро – вивчатиме резюме та рекомендації кандидатів на посади, а відтак проводити з ними співбесіди.

«Резюме є. Сьогодні ще жодного прізвища я називати не можу. Найближчий тиждень або два потрачу на співбесіди з людьми та збір рекомендацій про презентантів на посади», – зазначив Шмигаль.

Про свої рішення щодо того чи іншого кандидата Шмигаль обіцяє повідомляти у Фейсбуці та через ЗМІ.

«Професійність, відкритість, чесність – це ті принципи, які для мене надзвичайно важливі у державному службовцю, в тому, хто буде надавати державний  сервіс», – каже Шмигаль.

За його словами, більшість чиновників, які нині перебувають на керівних посадах в ОДА, від планує замінити.

 «Є запит суспільства на перезавантаження, на оновлення команди, тому що люди змучилися слухати байки, люди хочуть ефективних дій і швидких результатів. Більша частина команди буде оновлена, бо цього хочуть люди і я не бачу іншого шляху», – підсумував Денис Шмигаль.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: