fbpx

Головою Івано-Франківської районної ради став замдиректора сміттєзвалища

Політика 13:54, 25.11, 2020
НА ФОТО: Василь Попович обраний головою Івано-Франківської райради

Сьогодні, 25 листопада, новообрана Івано-Франківська районна рада зібралася на першу сесію.

Нагадаємо, до Івано-Франківської районної ради потрапили представники шести партій: 20 депутатів від “Свободи”, 12 – від “Європейської солідарності”, 7 – від ВО “Батьківщина”, 5 – від партії “За майбутнє”, 5 – від ВО “Платформа громад”, 5 – від партії “Слуга народу”. У сесійному залі присутні 52 з 54 депутатів.

відбулася перша сесія Франківської райради

У райраді оголосили про створення депутатських фракцій: фракцію “Свободи” очолив Михайло Сеньків; фракцію “За майбутнє” – Олександр Візінський, “Батьківщини” – Віктор Шутка, фракцію “Європейської солідарності” – Вадим Войтик. Інших заяв про створення фракцій поки не було.

На посаду голови райради запропонували одного кандидата – “свободівця” Василя Поповича, який працює заступником директора франківського комунального підприємства “Полігон ТПВ”.

“Людина з високими моральними якостями, людина, яка витримала весь Євромайдан в Івано-Франківську, людина, яка надихнула нас в той час. Закликаю представників усіх політсил підтримати Василя Борисовича”, – сказав депутат-“свободівець” Ігор Дейчаківський, висуваючи кандидатуру Поповича на голову.

Сам Попович у виступі коротко нагадав свою біографію: народився в селі Драгомирчани, 36 років, дві вищі освіти, двічі був депутатом облради, працює на “Полігон ТПВ” – і пообіцяв захищати інтереси громади району.

На уточнююче питання Вадима Войтика, чим саме голова буде займатися на посаді, Попович невиразно зазначив, що “роботи буде багато”, зокрема потрібно для райради ще знайти приміщення. На запитання із залу про три пріоритети в роботі Попович пообіцяв “прозорість, відкритість і доступність для людей”.

Василь Попович на сесії Івано-Франківської райради
Василь Попович також проголосував за себе і чекає оголошення результатів

За результатами таємного голосування Василь Попович отримав підтримку 44 депутатів і обраний головою Івано-Франківської районної ради.

8 депутатів не поставили позначки в бюлетені.

Сесія також повинна обрати заступника голови і голів депутатських комісій.

На посаду заступника Василь Попович запропонував кандидатуру Лідії Чекайло з “Батьківщини”. Голосування відбудеться після півгодинної перерви.

Про результати – незабаром.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: