fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Громадські діячі Прикарпаття підтримали Порошенка та закликали Зеленського займатися обороною країни, а не політичними переслідуваннями

Громадські діячі Прикарпаття підтримали Порошенка та закликали Зеленського займатися обороною країни, а не політичними переслідуваннями

Політика 14:59, 14.01, 2022

Громадські діячі Івано-Франківщини закликали прикарпатців підтримати Петра Порошенка, який повертається в Україну 17 січня, і захистити європейське майбутнє країни.

Як повідомляв КУРС, 20 грудня Пʼятому президенту України Петру Порошенку заступник генпрокурора підписав підозру у державній зраді через постачання вугілля з окупованого Донбасу. У “Європейській Солідарності” заявили, що підозра Порошенку – спосіб відволікти увагу від своїх провалів.

Сьогодні, 14 січня, в Івано-Фракнівську представники громадських організацій під час спільного брифінгу закликали прикарпатців не бути байдужими до ситуації, що відбувається у країні. Коли під час загрози широкомасштабної російської агресії влада займається не зміцненням обороноздатності, а політичними переслідуваннями лідера опозиції.

Голова ГО «Справа громад Івано-Франківщини» Олег Федянін зазначив, що влада вирішила оголосити підозру Петру Порошенку у період зимових свят з надією, що громадяни України пропустять цю подію повз вуха і будуть святкувати.

«Сьогодні дії влади направленні на знищення людини, яка єдина може протистояти цій «зеленій владі». Це дуже нерозважливий крок. Усі дії влади направлені на те, щоб зробити з України Малоросію, а з українців малоросів. Позиція нашої громадської організації – такі дії влади неприпустимі. Ми підтримуємо Петра Порошенка, який незважаючи на це все, продовжує боронити українську державність», – сказав Федянін.

Заслужена журналістка України, письменниця Ольга Бабій вважає, що теперішні події в Україні не випадковість – це спланована і фінансована Кремлем акція.

«Нам треба відмовитися від тез, що влада не компетентна і все це відбувається випадково. Сьогодні у нас йде руйнування основ демократії. Я журналістка, письменниця, і я не хочу, щоб наш народ мовчав, щоб наші люди були репресовані, щоб знову закривалися ЗМІ. Те, що сьогодні відбувається з Порошенком, це не тільки з ним, а й з усім суспільством. Нас знову хочуть загнати у кремлівське ярмо, люди, не будьмо байдужими. Там, де Росії даєте палець, вона відгризає руку. Там, де дають руку, вона кусає за голову», – сказала Ольга Бабій.

Військовий медик, волонтер Володимир Туркін зазначив, що сьогодні ми маленькими кроками рухаємося до великої війни. Про це свідчать і заяви країни-агресора, і скупчення військ на кордоні, і нещодавні кібератаки.

«Стотисячне військо на кордоні довго стояти не може. Нам треба розуміти, що якщо не зможемо відстояти Порошенка, то не буде людини, яка зможе об’єднати суспільство на боротьбу після втечі цієї влади», – сказав Туркін.

Представник ГО «Солідарна молодь» Івано-Франківщини Василь Сидорак закликав прикарпатців підтримати Петра Порошенка та захистити європейське майбутнє України.

«Молодь була є і буде рушійною силою в Україні. Саме тому 17 січня ми ідемо у Київ, щоб підтримати Петра Порошенка і захисти європейське майбутнє України. Запрошуємо і вас долучитися»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: