fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Громадянське суспільство має стати стоп-краном в умовах пропрезидентської монокоаліції", – партія "ВОЛЯ"

"Громадянське суспільство має стати стоп-краном в умовах пропрезидентської монокоаліції", – партія "ВОЛЯ"

Політика 13:09, 01.08, 2019

В умовах пропрезидентської монокоаліції необхідна консолідація громадянського суспільства, яке має контролювати дії влади та недопускати її неправильних рішень.

На цьому наголосив один з лідерів партії «ВОЛЯ» Олександр Почапський, інформує прес-служба партії. 

“Чи замислювався хтось з вас, чому в кожному пасажирському вагоні обов’язково є стоп-кран, який у випадку небезпеки може зірвати кожен пасажир і зупинити потяг? Ви ж розумієте, що це не питання недовіри машиністу і його команді, це питання спільної безпеки з використанням запобіжника. В кабіні машиніста знаходиться вся система управління, звісно, є і гальма, але все-таки, крім цього, ще є і запобіжник”, – пояснив Почапський.

За його словами, в країні, де вся влада – законодавча і виконавча – сконцентрована в руках однієї команди, таким стоп-краном-запобіжником може бути тільки громадянське суспільство, яке висловлює свою думку в соцмережах і здійснює систему контролю за владою через громадські організації і об’єднання, має представників в державних радах і комітетах. 

«Якщо громадянське суспільство консолідоване, то воно подає чіткий сигнал владі і каже: “Стій! Ми їдемо не туди” або є небезпека перетнути червоні лінії, які перетинати не можна. В ситуації, яка склалась зараз в Україні, коли ми всі сіли в потяг і нам ніхто ще не сказав, куди ми їдемо, мати в вагонах стоп-кран-запобіжник від того, щоб знову не прийшлось пускати потяг під відкіс революції, просто необхідно!» – наголосив політик. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: