fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську буде представляти партію Петра Порошенка

Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську буде представляти партію Петра Порошенка

Політика 08:59, 18.06, 2019

Представити Олексія Петечела як кандидата від "Європейської солідарності" приїхав Петро Порошенко.

НА ФОТО: Олексій Петечел

Олексій Петечел – член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, який на цьогорічних парламентських виборах буде змагатися за депутатський мандат від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Представити кандидатів від «Європейської солідарності» до Івано-Франківська прибув п’ятий президент України Петро Олексійович Порошенко. Серед інших він представив громадськості та партійному активові й Олексія Юрійовича Петечела, якого «ЄС» висунула кандидатом по одномандатному мажоритарному окрузі № 83 (м. Івано-Франківськ).

Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську буде представляти партію Петра Порошенка 1

З офіційної автобіографії кандидата відомо, що Олексій Петечел народився у 1982 році у місті Івано-Франківську. Ріс у мікрорайоні «Гірка» та навчався у школі №16, яку закінчив із золотою медаллю. У 2004 році закінчив з відзнакою Прикарпатський національний університет (спеціальність «правознавство») й у тому ж році поступив до аспірантури, яку закінчив у 2007 році.

Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську буде представляти партію Петра Порошенка 2

Із 2006 року і до цього часу викладає в Прикарпатському національному університеті, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права.

Викладаючи в університеті, Олексій Петечел став автором численних наукових праць та монографій. Окрім цього, кандидат також працює юристом, надаючи послуги у сфері права, тому є не тільки теоретиком, але й практиком.

У 2015 році Олексія Петечела було обрано членом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, куди він входить і до цього часу.

Олексій Юрійович одружений, виховує двох дітей, які теж навчаються у школі №16.

Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 в Івано-Франківську буде представляти партію Петра Порошенка 3

У своїй офіційній програмі кандидат вказує, що повністю підтримує зовнішню політику Петра Порошенка, яка спрямована на вступ України до Європейського Союзу та оборонного блоку НАТО.

Олексій Петечел вважає, що місця в парламенті заслуговують виключно високоосвічені нескомпрометовані політики, які там займатимуться написанням якісних законів, що допомагатимуть нашій Державі розвиватись у проєвропейському напрямку. На його думку, у Верховній Раді зовсім не місце людям, яких лобіюють і підтримують олігархи, або тим людям, які балотуються до парламенту виключно задля своїх бізнес-інтересів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: