fbpx

Марцінків висварив підопічних за пропозиції підняти тарифи і доручив провести пікети

Політика 08:58, 26.01, 2021

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час оперативної наради висварив керівників «Водоекотехпрому», «Теплокомуненерго» та «Електроавтотранс» за ідеї підняти тарифи на свої послуги.

Руслан Марцінків більше як 5 хвилин нагадував керівникам комунальних підприємств, що вони працюють на громаду, а не на олігархів.

«Водоканал», «Теплокомуненерго», «Електроавтотранс», у мене таке питання: які ви тарифи хочете піднімати? Вам це хтось доручав?

«Електроавтотранс», у вас є профспілка, де тут якась акція протесту, організована профспілкою, щоб дозволили стоячі місця у громадському транспорті. Оксана Савчук у Києві піднімає питання, щоб дозволили. А де ваші…?

Ще буде одне таке інформаційне повідомлення, пане Герасименко (директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», – ред.), це остання попередження. У вас погана робота, вам гроші не платять чи ви надивилися, що в Києві олігархи роблять що хочуть?

Ви працюєте в громаді, ви не можете собі дозволяти заяв від себе», – сказав Марцінків.

Він зазначив, що, поки не буде нормальної акції протестів за стоячі місця, жодного питання щодо підняття тарифів на виконкомі не розглядатимуть.

«Це останнє попередження. Одне підприємство ми уже розформували. Мені що одне, що два, що п’ять, але я вас навчу, що треба служити людям, а не олігархам», – додав Марцінків.

Мер доручив «Електроавтотрансу» протягом тижня зібрати акцію протесту проти заборони стоячих місць у громадському транспорті.

Як писав КУРС, “Теплокомуненерго” звернулося до НКРЕКП із проханням підняти тарифи на теплопостачання. За пропозицією ТКЕ тарифи мають зрости на 20%.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: