fbpx

Маруся Звіробій у Франківську розповіла, як протистояти правовому свавіллю

Політика 20:14, 28.09, 2020

Війна з правовим свавіллям. Відома активістка та ветеранка АТО Маруся Звіробій вперше приїхала до Івано-Франківська, аби поговорити про боротьбу проти незаконних утисків з боку судової та правоохоронної структур.

Маруся Звіробій у Франківську розповіла, як протистояти правовому свавіллю 1

Каже, має на Прикарпатті багато друзів, які опинилися в такій ситуації, як вона. І тому на власному прикладі хоче розказати, як можна боротися проти репресій свободи слова в Україні.

“Ділюся досвідом того, як до мене прийшло правове свавілля і в разі чого, якщо наших активістів чи ветеранів будуть пресувати, то щоби вони просто знали, чого очікувати і як себе убезпечити”, – каже Маруся Звіробій.

Вона радить тим, хто має активну життєву позицію, заручитися підтримкою адвокатів. Тільки вони можуть допомогти виявити всі огріхи, які допускають слідчі та судді. І не боятися подавати скарги та апеляції.

“На них можна і треба подавати до суду. Як показали наші справи, в яких ми рубаємося з ними, вони дуже бояться, коли прізвища їхні стають відомі. Люди в мантіях і слідчі. Вони дуже не хочуть насправді, щоби на них подавали до суду, бо суди можна вигравати. Тим більше, якщо є підтримка один одного. Будь-який тиск на ветерана однозначно підніме всю ветеранську спільноту в спротив”, – зазначає Маруся Звіробій.

У середовищі активістів та ветеранів уже сформувалася ініціативна група, яка бореться з проявами правового свавілля. Їм потрібна підтримка юристів та адвокатів, які не бояться відстоювати права і свободи людей, інформує Канал 402

Маруся Звіробій приїхала до міста, аби поговорити про правове свавілля

Війна з правовим свавіллям. Відома активістка та ветеран АТО Маруся Звіробій вперше приїхала до Івано-Франківська аби поговорити про боротьбу проти незаконних утисків збоку судової та правоохоронної структур. Каже, має на Прикарпатті багато друзів, які опинилися в такі й ситуації, як вона. І тому хоче на власному прикладі хоче розказати, як можна боротися проти репресій свободи слова в Україні.

Опубліковано Канал 402 Понеділок, 28 вересня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: