fbpx

Мешканці Білих Ослав звинувачують сільраду у несправедливому розподілі коштів постраждалим від повені

Політика 20:54, 21.08, 2020

Мешканці села Білі Ослави, що у Надвірнянському районі, вважають несправедливим розподіл коштів матеріальної допомоги постраждалим від повені. Люди вимагають пояснень від посадовців сільради.

Вчора в селі десятки мешканців влаштували акцію протесту під сільрадою та звернулись до правоохоронних органів із заявою про вчинення правопорушення посадовцями.  

“Ми звинувачуємо сільську раду у зловживанні службовим становищем. Члени комісії, яка затверджувала акти по наданню матеріальної допомоги людям, що постраждали від повені, надали допомогу своїм близьким членам родини. Секретар сільської ради – своїм родичам. Матеріальна допомога виписується тільки на житловий будинок. Вони підробили документи. В них нема стільки приміщень, скільком людям з їхньої сім’ї надали матеріальну допомогу. Є зауваження і до інших посадовців сільської ради”, – розповів КУРСу мешканець Білих Ослав Грищук Михайло.

Мешканці Білих Ослав звинувачують сільраду у несправедливому розподілі коштів постраждалим від повені 2

Секретар сільської ради Білих Ослав Оксана Струк вважає, що цей протест – піар перед місцевими виборами.

“Як я можу коментувати за списки? Списки складалися на підставі складених актів комісії, яку створили за розпорядженням сільського голови. Склад цієї комісії затвердили на сесії сільради. Її члени – чотири людини – ходили по обійстях, складали акти технічного стану житлових приміщень і на їхній основі створювали списки. Я вважаю, що все справедливо, і не знаю, чого люди підняли це питання. Вони за все піднімають: і за будинок культури, і за дитсадок, і за ліс – просто треба було перед виборами людям пропіаритися”, – прокоментувала Оксана Струк ситуацію Суспільному.

Голова сільради Микола Щербюк, який вже третій термін на посаді, пропонує перевірити законність розподілу допомоги правоохоронцям: “Є правоохоронні органи, нехай роблять висновки. Списки складала комісія на основі обстеження, робили так, як закон каже”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: