fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • «Міст так міст» чи «стадіон так стадіон»? – Андрій Сторожук розповідає історію зловживань на мості та запрошує туди опонентку на дебати

«Міст так міст» чи «стадіон так стадіон»? – Андрій Сторожук розповідає історію зловживань на мості та запрошує туди опонентку на дебати

Політика 17:51, 18.07, 2019

Андрій Сторожук пропонує Оксані Савчук провести дебати на мості та розповідає історію зловживань на його будівництві. 

«Новий міст в Пасічну вже став «героєм» передвиборчих агітаційних роликів провладних кандидатів… А я переконаний, що дуже скоро він стане «героєм» кримінальних проваджень та розслідувань. Історія цього моста ще стане хрестоматійним прикладом зловживань, змов та спроб ділків від влади нагріти руки на коштах платників податків міста Івано-Франківська», – сказав Сторожук.

Андрій Сторожук коротко нагадав історію будівництва об’єкта та навів деякі приклади махінацій, зокрема наголосив на неналежній якості майбутнього мосту і здорожчання ціни на 250 мільйонів гривень. Про це він записав відеозвернення.

«Влітку 2017 року містом був оголошений тендер, який в змові з владою «виграє» невідома в Івано-Франківську компанія. В результаті тендеру ціна моста опускається до 120 мільйонів гривень. Пізніше активісти помічають, що будується зовсім інший міст!!!, не такий, який передбачено тендером, – замість важкого і довговічного бетонного, будується легкий металевий міст. Проте замість очікуваного здешевлення міст одразу ж стає дорожчим. Спочатку на 60 мільйонів гривень, потім – більше. Зараз мова йде вже про 250 мільйонів коштів платників податків», – йдеться у відео.

Кандидат у народні депутати від міста Івано-Франківська Андрій Сторожук під час дебатів планує запитати свою опонентку Оксану Савчук про будівництво нового моста і про ті факти, які приховувалися від громадян:

«Пані Оксано, ми можемо подебатувати і тут, на мості! Або, як пропонують мені в коментарях франківці, – на міському стадіоні. То як, пані Оксано, – «міст так міст» чи «стадіон так стадіон»?

Андрій Сторожук пропонує Оксані Савчук провести дебати на мості.

Андрій Сторожук пропонує Оксані Савчук провести дебати на мості: «Новий міст в Пасічну вже став «героєм» передвиборчих агітаційних роликів провладних кандидатів…А я переконаний, що дуже скоро він стане «героєм» кримінальних проваджень та розслідувань.Історія цього моста ще стане хрестоматійним прикладом зловживань, змов та спроб ділків від влади нагріти руки на коштах платників податків міста Івано-Франківська».

Опубліковано Слуга Народу – Андрій Сторожук – 83 округ Четвер, 18 липня 2019 р.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: