fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Ми зробили тротуари, двори, стадіони. Час вкладати гроші у підприємства, майданчики для інвесторів", – Сергій Палійчук

"Ми зробили тротуари, двори, стадіони. Час вкладати гроші у підприємства, майданчики для інвесторів", – Сергій Палійчук

Політика 11:16, 20.08, 2020

Івано-Франківська міська рада у найближчі роки має сконцентрувати всі сили і ресурси на залучення вискотехнолоігчних інвесторів та створення робочих місць.

Таку думку в ефірі ОТБ “Галичина” висловив депутат міської ради від “Європейської Солідарності” Сергій Палійчук.

За словами депутата, місту потрібно зрозуміти, що на сьогодні ми не можемо конкурувати з туристичним Львовом, промисловим Калушем і маємо обрати свій шлях розвитку.

«Ми повинні зрозуміти, що зараз не можемо конкурувати з туристичним Львовом, який щорічно приймає мільйони туристів. Ми не можемо конкурувати з Коломиєю і Калушем, де є великі промислові майданчики для великих виробництв. Наші люди хочуть отримувати більше, ніж пропонують на заводах. Ми бачимо, як ВО «Карпати» їздить по всій області і збирає працівників», – сказав Сергій Палійчук.

Він зазначив, що зараз Івано-Франківській ОТГ потрібно чітко визначитись з пріоритетами розвитку. Головним має стати акцент на розвиток технічної освіти, медичного туризму і сфери послуг.

«Івано-Франківськ має стати «силіконовою долиною» для студентів. Ми багато років серед найкомфортніших для життя міст в Україні. В останні роки ми робили тротуари, двори, стадіони, озера, мости. Це все добре, але пора вже вкладати кошти у підприємства, створювати площадки для інвесторів, які створюватимуть робочі місця», – говорить Палійчук.

Він додає, що місту потрібно затягувати високотехнологічних інвесторів.

«Ми не можемо затягнути сюди великий завод, у нас немає готової інфраструктури. У попередні роки ми втратили інвестора, який через відсутність готового майданчика і робочої сили обрав Вінницю, так само «Леоні» замість Івано-Франківська обрав Коломию. Тому зараз нам потрібно створювати комфортні умови для інвесторів і працювати над підвищенням середньої зарплати», – сказав Палійчук.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: