fbpx

На Прикарпатті відбулися тактичні заняття підрозділів радіотехнічної бригади

Політика 16:06, 14.02, 2021

На Прикарпатті на базі радіотехнічного батальйону Галицько-Волинської радіотехнічної бригади відбулися показові тактичні заняття з командирами підрозділів радіотехнічної бригади.

Метою зборів з командирами батальйонів є підтримка та вдосконалення теоретичних знань, практичних умінь, навичок, необхідних командирам для підвищення командирських якостей і професійної майстерності, повідомляє Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

На Прикарпатті відбулися тактичні заняття підрозділів радіотехнічної бригади 1

В ході заняття визначили спроможності командира та штабу радіотехнічного батальйону здійснювати управління підпорядкованими підрозділами, практично перевірили вміння особового складу з виконання заходів приведення підрозділу у бойову готовність, водночас здійснено перевірку готовності підрозділу до здійснення маневру частиною сил та засобів, передислокації на запасну позицію та практичних навичок бойових обслуг (комплектів PET) зі здійснення маневру на запасні позиції тощо.

На Прикарпатті відбулися тактичні заняття підрозділів радіотехнічної бригади 2

Крім того, учасники оглянули нові зразки озброєння і військової техніки, обговорили нові способи виконання бойових завдань, обмінялися досвідом бойової підготовки і ведення бойових дій.

На Прикарпатті відбулися тактичні заняття підрозділів радіотехнічної бригади 3

“Ми відпрацьовуємо єдині підходи, єдине розуміння методики проведення занять з предметів навчання та виконання заходів бойової підготовки з урахуванням досвіду ведення бойових дій та умов сьогодення”, – зазначив командир бригади полковник Симітко.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: