fbpx

На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит

Політика 16:01, 09.07, 2019

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир та назвав його українським Афоном.

Олег Ляшко приїхав до Маняви 7 липня на запрошення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який очолив Божественну літургію на честь преподобних Іова та Феодосія Манявських.

“У Манявському скиті на Івано-Франківщині був уперше, але обов’язково приїду ще – краса природи і старовинної архітектури надихає. Дійсно, наш український Афон, – поділився враженнями Ляшко. – Щиро дякую за запрошення на урочисту службу з нагоди Різдва Іоанна Предтечі, а людям – за теплі слова підтримки. З нами Бог і Україна!”.

Люди підходили до лідера Радикальної партії, висловлювали йому свою підтримку та фотографувалися з ним. Зі свого боку Олег Ляшко закликав вірян підтримати митрополита Епіфанія і надавати всіляку допомогу помісній українській церкві.

На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 1
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 3
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 5
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 7
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 9
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 11
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 13
На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит 15

“Минулого року ми також із вами молилися в цей день на цьому священному місці і просили Бога, щоб Господь почув наші молитви, щоб Господь зглянувся над нами і подав нам церковну єдність. Сьогодні ми констатуємо те, що Господь почув наші молитви, і ми маємо свою єдину помісну визнану Православну Церкву”, – сказав Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель наголосив на тому, що випробування тривають і з молитвами та допомогою Господа треба їх долати.

Нагадаємо, нещодавно Митрополит Епіфаній нагородив лідера Радикальної партії Олега Ляшка Благословенною грамотою з хрестом.

Варто зазначити, що Олег Ляшко активно захищає право українців на єдину Православну українську церкву. Нещодавно Ляшко з трибуни Верховної Ради закликав парламент не допустити розколу Православної Церкви України. Ляшко наголосив, що створення канонічної української церкви є відновленням історичної справедливості, але ми знову можемо втратити свою Церкву через внутрішні чвари.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: