fbpx

На запрошення Епіфанія Олег Ляшко відвідав Манявський скит

Політика 16:01, 09.07, 2019

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир та назвав його українським Афоном.

Олег Ляшко приїхав до Маняви 7 липня на запрошення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який очолив Божественну літургію на честь преподобних Іова та Феодосія Манявських.

“У Манявському скиті на Івано-Франківщині був уперше, але обов’язково приїду ще – краса природи і старовинної архітектури надихає. Дійсно, наш український Афон, – поділився враженнями Ляшко. – Щиро дякую за запрошення на урочисту службу з нагоди Різдва Іоанна Предтечі, а людям – за теплі слова підтримки. З нами Бог і Україна!”.

Люди підходили до лідера Радикальної партії, висловлювали йому свою підтримку та фотографувалися з ним. Зі свого боку Олег Ляшко закликав вірян підтримати митрополита Епіфанія і надавати всіляку допомогу помісній українській церкві.

“Минулого року ми також із вами молилися в цей день на цьому священному місці і просили Бога, щоб Господь почув наші молитви, щоб Господь зглянувся над нами і подав нам церковну єдність. Сьогодні ми констатуємо те, що Господь почув наші молитви, і ми маємо свою єдину помісну визнану Православну Церкву”, – сказав Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель наголосив на тому, що випробування тривають і з молитвами та допомогою Господа треба їх долати.

Нагадаємо, нещодавно Митрополит Епіфаній нагородив лідера Радикальної партії Олега Ляшка Благословенною грамотою з хрестом.

Варто зазначити, що Олег Ляшко активно захищає право українців на єдину Православну українську церкву. Нещодавно Ляшко з трибуни Верховної Ради закликав парламент не допустити розколу Православної Церкви України. Ляшко наголосив, що створення канонічної української церкви є відновленням історичної справедливості, але ми знову можемо втратити свою Церкву через внутрішні чвари.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: