fbpx

«Не бути тобі мером, не доживеш!»: у Франківську «свободівські» агітатори нападають на конкурентів

Політика 18:41, 10.10, 2020

На агітаторів «Платформи громад» напала агресивна жінка-агітаторка від «Свободи». Конфлікт стався вранці в суботу, 10 жовтня.

Агітатори від «Платформи громад» гуляли містом з нагрудними табличками за кандидата від партії на посаду міського голови Івано-Франківська. До них підійшла жінка з палатки «Свободи» і почала стукати по табличці з фотографією кандидата в мери від «Платформи громад» Василя Стефанишина, яка висіла на грудях у хлопця, і кричати: «Не бути тобі мером. Не доживеш!».

Агітатор вирішив не вступати у конфлікт і намагався просто піти геть. Жінка натомість спробувала зірвати табличку зі спини молодого чоловіка, і таки розірвала шнури, ледь не придушивши конкурента. Агітаторам «Платформи громад» довелося викликати поліцію і написати заяву.

Агітаторка з палатки Свободи накинулася на агітатора від "Платформи громад"
Агітаторка з палатки “Свободи” напала на опонента від “Платформи громад” і порвала на ньому табличку.
Свободівська агітаторка напала на конкурента з Платформи громад

Втім, жінка не заспокоїлась, вирвала заяву та не хотіла її повертати. Опісля кілька хвилин вигукувала на адресу агітаторів “Платформи” різні прокльони – щоб вони “до завтра не дожили” і т. п.

Це вже не перший випадок агресивної поведінки цієї агітаторки «Свободи». Є відео, як вона сварилася з людьми на спортивному майданчику, мовляв, його зробили міський голова Руслан Марцінків і депутат-«свободівець» від округу, і виривала в людей з рук телефони.

Про випадки агресії і погроз з боку «свободівських» агітаторів повідомляли також в «Українській Галицькій Партії» та «Європейській Солідарності».

Як писав КУРС, протягом п’яти років на рекламу міського голови Руслана Марцінківа і партії “Свобода” лише з міського бюджету витратили 38 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: