fbpx

Нову ЦВК очолив прикарпатець Олег Діденко

Політика 08:30, 05.10, 2019

Кандидатуру нового голови Центрвиборчкому – єдину із запропонованих - підтримали одноголосно.

Уродженця Снятина Олега Діденка обрали новим головою Центральної виборчої комісії України. Його кандидатура була єдиною і отримала одноголосну підтримку – 16 з 16 членів комісії, інформує “Сьогодні”.

Він став одним з чотирьох членів минулого складу Центрвиборчкому, де працював під керівництвом Тетяни Сліпачук. До нового складу, який був затверджений 4 жовтня, він потрапив за квотою фракції “Слуга народу”.

Новий глава ЦВК народився в 1980 році в Снятині Івано-Франківської області.

Освіту Діденко отримував у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича й Інституті публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління при Президентові України. Крім того, був аспірантом докторантури та аспірантури Національної академії внутрішніх справ.

З 2003 по 2014 рік він працював помічником-консультантом кількох народних депутатів: Давида Жванії, Миколи Катеринчука, Романа Безсмертного, Владислава Каськіва та Валерія Іщенка.

Торік новий глава Центральної виборчої комісії задекларував понад 590 тис. грн зарплати, земельну ділянку площею 1550 кв. м і житловий будинок (87,43 кв. м) у Косівському районі Івано-Франківської області, а також квартиру (53,9 кв. м) під Києвом.

Пересувається Діденко, згідно з декларацією, на автомобілі Audi Q7 (2013 рік випуску).

Рада призначила новий склад Центральної виборчої комісії 4 жовтня у складі 17 осіб. З яких 12 – представники, подані фракцією “Слуга народу”, 2 висуванців “Опозиційна платформа – За життя”  і по одному кандидату від ВО “Батьківщина”, “Європейська солідарність” та “Голос”. Голосування відбувалося за кожного кандидата окремо.

Новими членами ЦВК стали:

⬩ Оксана Боярчук 
⬩ Юрій Буглак
⬩ Олена Гатаулліна 
⬩ Андрій Гевко 
⬩ Вікторія Глущенко 
⬩ Віталій Грень 
⬩ Олег Діденко
⬩ Сергій Дубовик 
⬩ Андрій Євстігнєєв
⬩ Ірина Єфремова 
⬩ Олександра Кармаза 
⬩ Павло Любченко
⬩ Юрій Мірошниченко 
⬩ Володимир Перепелюк 
⬩ Віталій Плукар 
⬩ Сергій Постівий 
⬩ Юрій Фрицький

Як інформує ОПОРА, окрім Діденка, до попереднього складу Комісії входили Андрій Євстігнєєв, Віталій Плукар та Ірина Єфремова, 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: