fbpx

"Обласна рада готова до співпраці", - Сич привітав новопризначеного голову Івано-Франківської ОДА

Політика 09:26, 28.12, 2020

Новопризначений голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук проводить першу онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та головами райдержадміністрацій.

Серед іншого Бойчук зазначив, що пріоритетом для нього є реалізація програми “Велике будівництво”, боротьба з коронавірусом, реформа децентралізації, відновлення області після повені. Також зазначив, що працюватиме над створенням робочих місць, а окрема увага буде приділена комунікації з мешканцями області.

«Кожен мешканець області має знати, що робить влада, а ми в свою чергу маємо мати зворотний зв’язок. Обласна адміністрація не може бути відірвана від людей і мусить розуміти запити суспільства. Лише через командну роботу органів влади, місцевого самоврядування і, що важливо, силового боку ми зможем досягти реальних результатів для процвітання нашого регіону та української держави», – сказав Бойчук.

З призначенням Бойчука привітав голова обласної ради Олександр Сич.

“Вірю, що ваш управлінський досвід дозволить виконувати ті завдання, які ставить перед вами президент, уряд. Протягом останніх років Прикарпаття, незважаючи на всі колізії загальнонаціональної політики, зберігало стабільність і спокій. Вважаю, що запорукою цьому була добра конструктивна співпраця обласної адміністрації і обласної ради. Я бажаю вам такої співпраці. Зі свого боку запевняю, що обласна рада до неї готова. Тож успіхів вам у  виконанні повноважень”, – сказав Сич.

Нагадаємо, указ про призначення Бойчука президент Володимир Зеленський підписав 24 грудня.

Нагадаємо, Кабмін погодив кандидатуру Бойчука 16 грудня.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: