fbpx

Одна із партій застосувала нестандартний спосіб агітації

Політика 15:28, 18.10, 2020

Представники партії УДАР Віталія Кличка застосували нестандартний спосіб передвиборчої агітації в Івано-Франківську.

УДАРівці започаткували масштабний проєкт із буккросингу (обміну книгами), метою якого є популяризація книгочитання серед мешканців Івано-Франківська. Для цього у людних місцях Івано-Франківська були встановлені спеціальні полиці, де кожен охочий може обміняти прочитану книгу на одну із наявних.

Одна із партій застосувала нестандартний спосіб агітації 1

«Хтось намагається здобути голоси через масове розвішування бігбордів та сіті-лайтів на цих місцевих виборах. Команда УДАРу вирішила піти по-іншому і почала масовий проєкт із буккосингу на території міста Івано-Франківськ та в цілому Прикарпаття, оскільки це співпадає з нашими пріоритетами. Ми вважаємо, що освіта та культура – це базові речі, якщо ми хочемо досягти успіху. Сьогодні буккросинг – це сучасний формат бібліотек. Ми віримо, що через такий формат ми зможемо долучити громадян України до читання книжок. Це ненормальна ситуація, що, згідно зі статистикою, українці щоденно проводять 2 години у мережі “Facebook”, але не знаходять й п’ятнадцяти хвилин для читання книг. Ми хочемо це змінити і починаємо цей проєкт. Це наш формат, формат УДАРу. Я впевнений, що він буде успішним», – зазначив лідер партії УДАР на Прикарпатті Юрій Соловей.

Юрій Соловей - лідер УДАР в Івано-Франківську
Юрій Соловей

Для буккросингових полиць УДАРівці обрали україномовну літературу національно-патріотичного спрямування, яка розкриває особливості культурного та духовного розвитку України.

Одна із партій застосувала нестандартний спосіб агітації 2

В партії УДАР наголошують, що проєкт із буккросингу є довгостроковим і не обмежиться передвиборчою кампанією. Також представники УДАРу готові надати полиці із відповідною літературою, якщо мешканці Івано-Франківська розмістять буккросингові полиці у власному приміщенні, доступному для мешканців міста.

Адреси буккросингових полиць:

вул. Богдана Хмельницького
вул. Гаркуші
вул. Північний бульвар
вул. Шопена
вул. Кармелюка
вул. Вагилевича
ЖК «Листопад»

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: