fbpx

Оксана Савчук голосувала проти обрання Разумкова Головою Верховної Ради

Політика 15:47, 29.08, 2019

Депутатка від Івано-Франківського округу Оксана Савчук стала єдиною позафракційною депутаткою, яка проголосувала проти призначення Дмитра Разумкова спікером парламенту.

Дмитро Разумков обраний Головою Верховної Ради України. За це рішення проголосували 382 народні депутати. 26 депутатів проголосували проти – 25 депутатів з фракції “Європейської солідарності” та одна позафракційна депутатка. 

Новоспечені депутати Верховної Ради 9 скликання на своєму першому засіданні призначили Головою Верховної Ради керівника партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова

За словами Разумкова, Верховна Рада 9 скликання має здійснити економічний прорив і очистити владу від корупції та кумівства.

На його думку, від підкилимних домовленостей слід перейти до голосувань з огляду на спільні інтереси – і першим випробуванням буде голосування за зняття депутатської недоторканності. Ще одним важливим рішенням Разумков назвав ухвалення закону про імпічмент.

“Нам буде соромно дивитися людям в очі, якщо ми не зробимо те, що обіцяємо”, – зазначив Разумков.

Відповідаючи на запитання депутатки від Івано-Франківська Оксани Савчук про участь позафракційних депутатів у прийнятті важливих рішень, він відповів, що всі депутати будуть мати рівні права. 

Нагадаємо, у своїй передвиборчій кампанії Оксана Савчук обіцяла будувати “міст порозуміння” між Івано-Франківськом і Києвом.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: