fbpx

Олександр Шевченко підтримує Андрія Сторожука на дочасних виборах до Верховної Ради

Політика 14:21, 04.07, 2019

Про це він сказав у прямому ефірі у соцмережі "Фейсбук".

НА ФОТО: Андрій Сторожук

«Я йому довіряю. Андрія я знаю давно і добре. Він багато років тихо і без самопіару допомагав людям як юрист, як представник нашої команди. Керував потужними соціальними проектами. Як правник він взяв участь в написанні десятків законопроектів, що були подані до Верховної Ради. Він добре освічений, досконало володіє іноземними мовами. Він одразу ж готовий включитися в роботу в парламенті».

Друзі, іванофранківці! Хочу звернутися до Вас в цей гарячий, в прямому і в переносному значенні, час.Ми всі знову напередодні важливого вибору. Вибору шляху розвитку нашої країни. Вибору, який є важливим для нас, наших родин, для наших батьків, для наших дітей.Ми мусимо всі разом розірвати те коло сумнівів, розбрату, непорозумінь, які часто не дозволяли нашій Україні збудувати омріяну поколіннями українців країну Гідності і Правди.І в часи Незалежності ми, попри помітні здобутки, подекуди втрачали час… Саме час в сучасному світі є найважливішим ресурсом. Він не накопичується, він лише спливає… Його лише можна або ефективно використати, або ж втратити надаремно. Ми маємо багато прикладів в світі, коли країни навіть третього світу, подолавши корупцію, створивши кращі умови для інвесторів, швидко змінилися і отримали конкурентні переваги. Вони динамічно розвиваються і кардинально змінюють якість життя своїх громадян.Після президентських виборів, на моє глибоке переконання, ми, українці, отримали шанс на швидкі зміни.Але залишився один крок – завершити зміну старих політичних еліт. Старі політики і чиновники, які десятки років у владі, які відповідальні за ситуацію в державі, повинні бути замінені на нове покоління, на нові політичні еліти. Старі політичні партії, які мали шанс, але скористалися ним не на користь держави, повинні піти на «політичну пенсію».У владу повинні прийти добре освічені, не зіпсовані корупційною круговою порукою, спрямовані в майбутнє, мотивовані саме на служіння людям, політики, депутати.Саме тому, друзі, мешканці Івано-Франківська, я закликаю вас 21 липня обрати до Верховної Ради від міського виборчого округу Андрія Сторожука. Я йому довіряю. Андрія я знаю давно і добре. Він багато років тихо і без самопіару допомагав людям як юрист, як представник нашої команди. Керував потужними соціальними проектами. Як правник він взяв участь в написанні десятків законопроектів, що були подані до Верховної Ради. Він добре освічений, досконало володіє іноземними мовами.Тобто, можна сказати, що він «в темі», він одразу ж готовий включитися в роботу в парламенті.Він є членом ефективної команди, яка вміє і знає як лобіювати інтереси нашого міста і нашого краю в центральних органах влади. Ми багато говорили з Андрієм. Він готовий до співпраці з всією громадою міста. Він вважає себе членом саме команди всіх іванофранківців. І це правильна позиція. Нам з вами необхідні єдність і Віра.Усвідомлюю, що всі ви маєте різні політичні погляди, різні політичні вподобання. Поважаю їх. А тих, хто довіряє мені – закликаю віддати свій голос за Андрія Сторожука.Щасти нам всім!

Опубліковано Олександром Шевченком Середа, 3 липня 2019 р.

У свою чергу, кандидат від партії «Слуга народу» Андрій Сторожук, який балотується по 83 виборчому округу (м. Івано-Франківськ), подякував Олександра Шевченку за підтримку.

І готовий максимально спрямувати всі свої сили для розвитку країни.

«Я радію, що мене підтримують такі поважні люди, як Олександр Шевченко, і намагатимусь зробити все можливе, щоб моє місто і моя країна процвітали», – зазначив Андрій Сторожук.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: