fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко: «Українські суди зараз під шаленим тиском влади, яка замовила легалізацію фальсифікації виборів на 87-му окрузі»

Олександр Шевченко: «Українські суди зараз під шаленим тиском влади, яка замовила легалізацію фальсифікації виборів на 87-му окрузі»

Політика 12:16, 18.04, 2021

Українські суди перебувають під шаленим тиском влади, яка замовила легалізацію злочинних фальсифікацій результатів виборів, фальсифікацію волевиявлення людей. І зараз важливий «момент істини» для української Феміди – піддатися тиску чи довести свою незалежність, довести, що вони служать лише Закону і народу України, а не владі, не окремим чиновникам-замовникам фальсифікації виборів.

Заяву такого змісту на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував кандидат у народні депутати України по 87-му виборчому округу Олександр Шевченко.

«Київський Шостий апеляційний суд прийняв рішення про задоволення позову «слуг народу» до Центральної Виборчої Комісії щодо невідкладного оголошення підсумків виборів в 87-му окрузі. Це попри те, що суди в різних інстанціях тривають! Цікаво, що ще напередодні ТОЙ САМИЙ суд за аналогічним позовом відмовив позивачу Василю Вірастюку. Що сталося за добу? Чому суд кардинально змінює свою позицію? Питання риторичне. Переконаний, що причина – це ганебний шалений тиск влади на суд», – зазначив Олександр Шевченко.

Він також зауважив, що схожа ситуація, коли Феміда суперечить сама собі, склалася і у Івано-Франківському адміністративному суді. Тут днями були оголошені рішення за позовом Олександра Шевченка до Окружної виборчої комісії щодо скасування уточненого протоколу ОВК в частині легалізації  викрадених голосів на дільниці в Монастирчанах, м. Яремче та Микуличині:

«17 та 18 квітня суд виніс рішення, яке фактично легалізує фальсифікацію волевиявлення людей, виборців 87-го округу. Фальсифікацію, яка відбулася через викрадення 504 бюлетенів за Шевченка. Викрадення бюлетенів, яке сталося, на моє переконання, в ніч з 31 березня на 1 квітня, під час монопольної шестигодинної «окупації» спецпідрозділами СБУ приміщення окружної виборчої комісії. Раніше суд визнав незаконним самі рішення про проведення перерахунку бюлетенів на цих  дільницях, а зараз фактично легалізував протокол з врахуванням того перерахунку, який раніше сам визнав незаконним! Отже, суд вже не лише суперечить сам собі та рішенням апеляційної інстанції, а суперечить здоровому глузду».

Ці рішення Феміди поки що не вступили в законну силу. Команда Олександра Шевченка, безперечно, буде подавати апеляційну скаргу до Верховного Суду і в разі потреби до Європейського Суду з прав і свобод людини.

«Звичайно що ні я, ні виборці округу не погодяться з тим, що влада, Окружна виборча комісія, а тепер і суди під тиском влади, стали на шлях легалізації злочинної фальсифікації. Переконаний, що рано чи пізно фальсифікатори отримають оцінку своїх дій і згідно з Кримінальним кодексом. Будемо звертатися до Центральної Виборчої Комісії. Адже на даний момент ЦВК все ж демонструє адекватне розуміння ситуації в окрузі. Такої ганьби з фальсифікацією волевиявлення людей більше ніколи не повинно повторитися в Україні! Ми будемо боротися до кінця», – додав Олександр Шевченко.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: