fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Олександр Шевченко звернувся до прикарпатців: опоненти починають маніпулювати та застосовувати нечесні методи

Олександр Шевченко звернувся до прикарпатців: опоненти починають маніпулювати та застосовувати нечесні методи

Політика 21:18, 27.02, 2021

В останній день подачі документів для участі у довиборах до ВРУ на Прикарпатському виборчому окрузі 87 подали документи двоє кандидатів-самовисуванців, які мають такі ж прізвища та імена, як кандидат в депутати до ВРУ, співзасновник Буковелю, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко.

В одного з них таке ж по батькові – Леонідович. Один з так званих кандидатів – безробітний з Фастівського району на Київщині, другий – зварювальник з міста Києва. Цікаво, що обоє Шевченків з Київщини в своїх деклараціях за минулий рік не показали навіть суми, достатньої для грошової застави, необхідної для реєстрації кандидатом в депутати. Ці кандидати висуваються двома добре відомими на Прикарпатті політичними силами.

“Мета цих дій очевидна – спробувати підло обдурити людей і вкрасти голоси у реального лідера перегонів. Звичайно, що на неправді і маніпуляціях нічого світлого і доброго збудувати неможливо. Я не виключаю, що у виборчих бюлетенях буде троє Шевченків! Двоє з яких як приїхали, так і поїдуть, а ми залишимось вдома і далі працюватимемо на благо громад Прикарпаття”, – зауважив кандидат в народні депутати, депутат Івано-Франківської облради Олександр Шевченко.

Він також звернувся до виборців, аби ті не зважали на маніпуляції та обирали свідомо.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: