fbpx

Олексій Кайда у декреті перерахував половину річного заробітку дружини на розвиток партії

Політика 16:47, 16.06, 2020

Заступник міського голови Івано-Франківська, екснардеп Олексій Кайда, який перебуває в декретній відпустці, торік пожертвував партії “Свобода” майже половину річного заробітку дружини. 

Згідно з даними фінансового звіту ВО “Свобода” за 2019 рік, Кайда одноразово вніс на її рахунок 95 тис. грн. З його декларації за минулий рік видно, що така грошова підтримка партії – це половина річного доходу сім’ї “свободівця”, причому власних доходів Кайда не задекларував, а річний дохід дружини становив 202 482 грн. Грошових заощаджень, якщо вірити декларації, родина також не має, пише Чесно.

У відповіді на інформаційний запит “КУРСу” йдеться, що Олексій Кайда перебуває у відпустці з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 2 листопада 2018-го до 15 січня 2021 року. 

ЧЕСНО намагався зв’язатися з Олексієм Кайдою і поцікавитися, за рахунок яких надходжень він мав можливість фінансово підтримувати партію, проте на телефонні дзвінки, смс та повідомлення у фейсбуці він не відповів. 

Окрім Кайди, разові донорські внески на центральний рахунок партії “Свобода” в розмірі 95 тис. грн здійснили депутати-“свободівці” Івано-Франківської міської ради Петро Гавриш, Роман ОнуфріївАндрій СтроїчОлег Капустяк та його дружина Оксана. 

Нагадаємо, Олексій Кайда втретє одружився у серпні 2017 року. Його обраницею  стала Наталія Дубас, яка тоді працювала на посаді начальника відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Тернопільської обласної ради. Першою дружиною Олексія Кайди була Оксана Багнюк-Кайда. З нею нардеп прожив вісімнадцять років. Вдруге Кайда одружився з відомою біатлоністкою Оленою Підгрушною. Вони побрались у 2013-му році. 

Як йдеться на сайті судової влади України, нинішня, третя, дружина Кайди теж подала на розлучення. Суд розгляне справу про розірвання шлюбу 25 червня.

Олексій Кайда у декреті перерахував половину річного заробітку дружини на розвиток партії 1

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: