fbpx

Онищук призначила заступницею голови ІФ ОДА Людмилу Сірко

Політика 10:59, 02.11, 2021

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук 1 листопада підписала розпорядження про призначення Людмили Сірко на посаду заступниці голови ОДА.

На посаду заступниці голови ОДА Людмила Сірко переведена з посади заступника директора – начальника відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

До виконання обов’язків вона приступила сьогодні, 2 листопада. Розпорядженням Людмилі Сірко встановлена надбавка за вислугу років у розмірі 48% посадового окладу.

Як повідомляв КУРС, 20 жовтня Кабінет міністрів погодив призначання Людмили Сірко на посаду заступниці голови ОДА. Зараз в голови Івано-Франківської ОДА три заступники: Богдан Футерко, Віталій Ільчишин та Людмила Сірко.

Довідка. Людмила Сірко народилася у 1975 році в Тернопільській області.

З березня 1998 року працювала економістом-фінансистом в Галицькому районному центрі зайнятості, де пропрацювала до березня 2016 року, ставши начальником відділу активної підтримки безробітних. З березня 2016 року – заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

З квітня 2016 року – начальник відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості. З 13 липня 2020 року призначена заступником директора – начальником відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: