fbpx

Опозиційність "ЄС" не означає, що Баба Яга проти, – Кукурудз

Політика 12:42, 24.11, 2020

Що означає перехід фракції “Європейської солідарності” в Івано-Франківській обласній раді в опозицію, розповів голова фракції Ростислав Кукурудз.

Представники обласної територіальної організації “ЄС” дали брифінг у зв’язку з заявою про перехід фракції в опозицію. Нагадаємо, в “ЄС” вважають неприпустимим створення більшості з фракцією партії “За майбутнє”, яка має стосунок до олігарха Ігоря Коломойського.

Як зазначив Ростислав Кукурудз, опозиційність “ЄС” буде конструктивною і послідовною. З погляду політичного курсу фракція буде послідовно підтримувати проєвропейський розвиток держави і регіону. Депутати не будуть входити в керівні органи, але будуть контролювати дії нового керівництва і стежити за дотриманням задекларованих принципів.

Що стосується ситуації в Івано-Франківській міській раді, то, як зазначив голова виборчого штабу “ЄС” Володимир Кушнір, “депутати “Європейської солідарності” брати на себе відповідальність можуть і хочуть, але все буде залежати від того, як закінчаться їхні переговори на місцевому рівні”. Офіційну позицію обіцяють оголосити через 2 дні.

“Опозиція – це не означає “а Баба Яга проти”, ні. Ми залишаємося конструктивними, ми залишаємося відкритими до діалогу з опонентами. Бо політика – це мистецтво компромісів, які ми будемо шукати, не перетинаючи червоні лінії”, – додав Кукурудз.

За його словами, досі йдуть перемовні процеси. Лише сьогодні відбулася нарада, на якій узгодили кількість і назви комісій Івано-Франківської обласної ради. Наразі відомо, що комісій буде менше. Але про персональний склад і керівництво комісіями навіть ще не йдеться.

Кукурудз також додав, що “є важливіша проблема за політичні пристрасті”. Це проблема COVID-19. “Європейська солідарність” пропонує скликати позачергову сесію обласної ради з єдиним питанням на порядку денному: ситуація з коронавірусною епідемією в області.

“Ми не хочемо нікого критикувати чи сварити. Ми хочемо почути медиків і зрозуміти, чим ми, депутати обласної ради, можемо допомогти і посприяти в боротьбі з пандемією”, – сказав Кукурудз.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: