fbpx

Петро Шкутяк – кандидат у мери Івано-Франківська від «Європейської Солідарності»

Політика 15:56, 19.09, 2020

19 вересня обласна конференція партії «Європейська Солідарність» висунула Петра Шкутяка кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська.

Петро Шкутяк зазначив, що «Європейська Солідарність» веде до Івано-Франківської міської ради потужну команду. Серед кандидатів: ветерани АТО, волонтери, юристи, громадські активісти, науковці, педагоги та підприємці.

«Всі ви маєте усвідомити особисту відповідальність перед іванофранківцями, тому що ці вибори – особливі. Вони не лише визначають стратегічні господарські пріоритети, але й повинні покласти край пануванню популізму в Івано-Франківську. А також показати «зеленій команді», що українці у кожному місті та селі  усвідомили помилку, зроблену на минулих президентських виборах», – звернувся до кандидатів в Івано-Франківську міськраду Шкутяк.

Команда «Європейської Солідарності» іде на місцеві вибори, щоб своєю роботою не дати знищити здобутки останніх років: реформу децентралізації, зміцнення армії, захист української мови, відновлення ПЦУ.

«Маємо зробити все від нас залежне, щоб запобігти неефективному використанню коштів у рідному місті, а також для затвердження стратегічного плану, залучення громади в усі етапи розвитку міста. Вірю, що команда «Європейської Солідарності» реалізує кардинальні перетворення в Івано-Франківську, дасть відчути нову європейську якість життя містянам, поверне їм відчуття господарів міста, а не вічних прохачів милості від влади», – додав Петро Шкутяк.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: