fbpx

Під Бахмутом загинув 29-річний захисник Андрій Синоверський з Надвірнянщини

Політика 19:39, 08.11, 2022

На війні з російськими окупантами у Донецькій області загинув захисник з Прикарпаття Андрій Синоверський.

Про гірку втрату громаду повідомив голова Надвірної Зіновій Андрійович.

“Ворог нещадний до найкращих із наших захисників. На жаль, вони йдуть в засвіти у розквіті сил, коли попереду іще так багато… Молодший сержан Синоверський Андрій Ярославович народився в селі Лісна Тарновиця 09.06.1993. Іще до початку повномасштабного вторгнення росії, спостерігаючи за подіями на сході нашої країни, Андрій не один раз говорив, що у разі необхідності візьме до рук зброю й захищатиме Батьківщину. Так і сталося цього року”, – розповів про воїна міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

Під Бахмутом загинув 29-річний захисник Андрій Синоверський з Надвірнянщини 1

«Ми постійно були на зв’язку, говорили про все: життя, перемогу і багато про майбутнє… Побратими розповідають, що Андрій не один раз рятував, допомагав вибратися й іншим… А ще замиловував, зачаровував своєю українською…» – розповідає побратим Андрія.

Відданий патріот своєї країни, Андрій Синоверський любив Україну, любив батьків – маму та тата. Мав багато задумів і планів, але…

29-річний Андрій Синоверський загинув 3 вересня 2022 року під час ведення бойових дій у населеного пункту Зайцеве Бахмутського району Донецької області.

Вічна слава та пам’ять Герою України!

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: